Blog

O koučování, podnikání, leadershipu a osobním rozvoji.

{{item.name}}

border Počet zobrazení: {{item.views}} | Datum přidání: {{item.date}}
{{{item.description}}}

{{emptyMsg}}

ARCHIV

border

Nejčtenější

border

Dostat se za zavřené dveře Googlu jsem chtěla hodně dlouho. Atraktivní fotky jejich kanceláří známe snad všichni. Mě by ale více zajímalo to, co na fotkách vidět není. Jak v takovém uvolněném prostředí funguje management? Díky projektu Oxygen, v rámci kterého Google zjišťoval klíčové vlastnosti svých manažerů, můžeme za ty dveře nahlédnout.

 

Koučování je velice mladý obor. Jako profese existuje ve světě teprve 20 let. A v České republice je tato doba ještě kratší. Nelze se tedy divit, že mnozí lidé koučování neznají a tím pádem ani nevědí, k čemu by mohlo být užitečné. V současné době však můžeme pozorovat, že se v Česku objevuje stále více koučů. Můžeme se tak ptát, proč tomu tak je a kdo vlastně jsou klienti, kteří kouče využívají. Právě na tyto otázky odpovídá následující článek.

Už jste někdy přemýšleli nad tím, zda se vyplatí investovat do koučování? Mezinárodní federace koučů (ICF) na toto téma vypracovala průzkum. Co zjistila? O tom je následující článek.

Koučování vytváří úspěšné osobnosti. 80% klientů má díky koučování vyšší sebevědomí, 73% klientů si zlepšilo vztahy s lidmi. Hledáte rovnováhu mezi zaměstnáním a osobním životem? I s tím vám pomůže kouč.