Hledáme parťáka pro komunikaci s klienty

border

Do našeho týmu hledáme komunikativního parťáka nebo parťačku. Zajímá Tě rozvoj osobnosti a jsi komunikativní? Pomáháš rád(a) lidem? Líbí se ti možnost pracovat z libovolného místa? Chceš patřit do skvělého týmu?

Hledáme parťáka pro komunikaci s klienty

Autor: Život Jako Hra19.8.2019 Počet zobrazení: 8581

Hledáme do týmu komunikativního parťáka, který bude komunikovat se zájemci o naše služby. Půjde o dlouhodobou práci na plný (40 hodin týdně) nebo částečný úvazek (20 hodin týdně). Umožníme Ti pracovat z jakéhokoliv místa v průběhu pracovního týdne mezi 8 až 19 hodinou. Pracovní dobu si řídíš ty.

Náplň práce:

- Domlouvání schůzek se zájemci o naše služby

- Telefonická a administrativní podpora výběrových řízení

- Aktualizace databáze zájemců

- Náplň tvojí práce se bude vyvíjet s tím, jak poroste naše firma. Postupně budeš získávat nové kompetence a odpovědnosti.

Jak poznáš, že je to správná příležitost pro Tebe?

- Máš příjemné vystupování.

- Jsi komunikativní a máš vysokou míru empatie.

- Jsi týmový hráč.

- Je na Tebe 100% spolehnutí.

- Chceš růst a zlepšovat se.

 

Nástup možný ihned.

 

Odměna: 100-150 Kč/hod.

 

Životopis a motivační dopis, ve kterém popíšeš důvody, proč bychom měli dát šanci právě Tobě, zašli na adresu engagement@zivotjakohra.cz.

Moc se na Tebe těšíme.

Tým koučů Život Jako Hra

 


fb-thumbnail
Podcast Život Jako Hra #086 Jaké to je uvnitř týmu Život Jako Hra

Podcast Život Jako Hra #086 Jaké to je uvnitř týmu Život Jako Hra

Kouči z týmu Život Jako Hra strávili týdenní teambuilding na Lipně. Společně tam natočili tento díl podcastu Život Jako Hra. Hravou formou se bavili o tom, jaké to je být součástí týmu Život Jako Hra. Každý z nich na tuto otázku odpovídal prostřednictvím pojmu na koučovací kartě, kterou si vylosoval. Jak si kouči poradili s takovými pojmy jako jsou úspěch, závislost nebo smrt? Ve druhé části kouči prozrazují, proč si ze všech koučovacích škol vybrali právě tu naši.

Podcast Život Jako Hra #084 Mentalita pracovníka vs. Mentalita hráče

Podcast Život Jako Hra #084 Mentalita pracovníka vs. Mentalita hráče

My i naši rodiče jsme vyrůstali v industriální době. Byli jsme vedení například k tomu, že zábava může být až po práci a že udělat chybu je selhání. Tato výchova z nás měla udělat dobré pracovníky. Industriální dobu však nyní střídá doba informační, do které se mentalita pracovníka příliš nehodí. Jaký je rozdíl mezi pracovníkem a hráčem? Jaké cíle si klade pracovník a jaké hráč? A jak se vyrovnávají s životními výzvami? Poslechněte si tento díl podcastu Život Jako Hra.

Podcast Život Jako Hra #083 Vnitřní svoboda a vnitřní rezistence

Podcast Život Jako Hra #083 Vnitřní svoboda a vnitřní rezistence

Čeká vás důležitý telefonát, ale vy si, místo abyste vytočili číslo, jdete raději uvařit kávu? Máte psát diplomku, ale ještě před tím zkontrolujete, co nového na sociálních sítích? Podobné situace zažíváme všichni. Projevy vnitřní rezistence vůči konkrétním činnostem řešíme každý po svém. Někdo to „urve“ silou vůle a na jeden úkol vypotřebuje veškerou svoji energii. Jiný, s pocitem „no jó, zase ta prokrastinace“, posune úkol na odpoledne, případně na příští den (hned ráno, samozřejmě). My používáme vnitřní svobodu. Díky této metodě dokážeme vnitřní rezistenci vůči nepříjemným úkolům snížit trvale.