Hledejme řešení v krizových situacích #pomozpoprospodekuj

border

Aktuální opatření přináší mnoho nesnází, se kterými se musíme všichni vyrovnávat. Rozhodli jsme se připojit k vlně solidarity a podpořit tím, co umíme. Získejte s naší pomocí nadhled, postavte se strachu, najděte skrytá řešení. Kouči z „Život jako hra“ jsou v krizovém stavu zdarma připraveni naslouchat, nehodnotit a hledat cesty ve zdánlivě neřešitelných situacích.

Hledejme řešení v krizových situacích #pomozpoprospodekuj

Autor: Michaela Militká18.3.2020 Počet zobrazení: 1168

Založili jsme dobro projekt #pomozpoprospodekuj. Naším cílem je poskytnout vám v krizovém režimu podporu a kroky vedoucí k řešení složitých situacích. 

Dopad koronaviru se skloňuje snad ve všech domácnostech i firmách. Nekonečné debaty s nulovým výstupem berou i ty zbytky energie a psychické pohody, které se snažíme udržet. V konverzacích s našimi kouči objevíte klid a nadhled.

Uvolňujeme část svých kapacit a nabízíme koučovací podporu přes telefon, skype, messenger a další digitální platformy v rámci 1-2 hodin ZDARMA. Případná další spolupráce bude dostupná pro každého podle individuální dohody.

Lze konzultovat všechna témata, které vás tíží, osobní i pracovní.

 

Mohou to být například:

- Nastavení režimu pro fungování rodiny pod jednou střechou

- Práce s ponorkou ve vztazích

- Zvládnutí domácí výuky a práce z domova

- Umění trávit čas sám se sebou

- Jak se udržet v pozitivním naladění

- Vymyslet, čím se zabavit

- Práce se strachem, obavy, panikou

- Jak vysvětlit dětem současnou situaci a rozvíjet v nich zodpovědnost

 

- Zajištění příjmů

- Zodpovědnost za zaměstnance

- Nastavení online komunikace

- Efektivní řízení lidí na dálku

- Tvorba krizových plánů

- Revize businessu

 

Pokud chcete najít řešení, vyplňte prosím tento formulář a my se brzy ozveme. 

Celou akci nastartovala myšlenka naší kolegyně, můžete se inspirovat.

POMOZ: Pokud máš sílu, najdi způsob, jak můžeš pomáhat okolí

POPROS: Pokud to na tebe padá, popros někoho dalšího o pomoc, nikdo nemusí být sám

PODĚKUJ: … a přijmi podporu, která k nám přichází z okolí, rozhodně to není známka slabosti.

Kolem nás se šíří virus, ale stejnou měrou také vlna podpory a pomoci. Máme na to, abychom společně překonali nepříznivou dobu a objevili sílu sounáležitosti.

 

 


fb-thumbnail
Panna, nebo orel?

Panna, nebo orel?

Rozhodnutí na nás čeká na každém rohu. Co dnes na sebe? Espresso, nebo flatwhite? Čaj mátový, nebo zelený? Emailem, nebo zavolat? Schůzka s nadřízeným, nebo zpracování nabídky? Svíčková, nebo salát? Sushi, nebo kebab? Večer u drinku, nebo doma s manželkou? Spánek, nebo článek? 

 

Tato drobnější rozhodnutí nás zaměstnávají každý den a je užitečné jejich počet omezit na minimum, ale o tom jindy. 

 

Dnes se zaměříme na rozhodnutí, která mají zásadní dopad na Tvůj život, klidně na několik dalších let. Ta Ti dokáží kolikrát pořádně zamotat hlavu! Znáš to… Kam jít na vysokou? Mám tady ještě pracovat? Je to ten pravý? Požádat ji o ruku? Sebrat se a podnikat? Sbalit se a odjet? Panna, nebo orel? 

 

V takových chvílích Ti přirozeně na rozhodnutí záleží a hlavně se chceš rozhodnout správně, nechceš udělat chybu. Jak to ale udělat, aby ses nerozhodoval příliš zdlouhavě a jak poznáš, že je rozhodnutí správné? 

Nikdo není dokonalý, a proč bychom taky měli být, že?

Nikdo není dokonalý, a proč bychom taky měli být, že?

Společnost se nám snaží předat, že bez dokonalosti nemůžeme uspět. Hlavně ve škole, u našich rodičů, trenérů ale i dalších autorit. Protože dělat chyby je přece špatné, že? 
Jako malý kluk jsem to nezažil jinak.  Ve škole jsem chtěl mít samé jedničky, ve fotbale skórovat nejvíc branek a teď v podnikání být úspěšný a dokonalý. S každou novou činností však přichází přirozeně chyby. Čím více je dělám, tím více se snažím, aby bylo vše dobře.  Jediný způsob jak chyby eliminovat, je snažit se víc a víc, ale proč mi to jde míň a míň? Co dělám špatně? Jenže bez dokonalosti nemůžu uspět. 

Nebo můžu??

5 důvodů, proč novoroční předsevzetí nefungují

5 důvodů, proč novoroční předsevzetí nefungují

Možná i vy přemýšlíte nad tím, čeho chcete v novém roce dosáhnout. Než spadnete do pasti nefungujících cílů a předsevzetí, přečtěte si tento článek.