Podcast Život Jako Hra #018 Magická síla experimentu

border

Pokud se chceme dostat na místo, kde jsme ještě nikdy nebyli, experiment je přesně ten prostředek, který nás tam může dostat. Experimentování ale nemusí být vždy snadný proces. Všechno, co jste chtěli vědět o experimentu, se dozvíte v aktuálním dílu podcastu. Včetně toho, jaký experiment nyní chystáme my.

Podcast Život Jako Hra #018 Magická síla experimentu

Autor: Aleš Vrána & Michal Holub31.3.2016 Počet zobrazení: 694

[2:32] Experiment je když…

[5:13] Co může stát v cestě za experimentem?

[12:00] Eliminuj rizika experimentování

[21:04] Představení našeho nového experimentu.

[26:05] Buď zodpovědný a experimentuj!

 

Zúčatni se soutěže o Kindle PaperWhite. Bližší informace najdeš zde.

 

Show notes:

Facebook skupina: Podcast Život Jako Hra – komunita


fb-thumbnail
Podcast Život Jako Hra #011 Knihy, jako vstupenka do budoucnosti

Podcast Život Jako Hra #011 Knihy, jako vstupenka do budoucnosti

Rádi čtete a chcete číst ještě víc? Zajímá vás, jak můžete z knížek vytěžit maximum? Nebo hledáte tipy na zajímavé knížky? Tohle všechno a ještě víc se dozvíte v tomto podcastu.

Podcast Život Jako Hra #102 Hurá, nekomfort

Podcast Život Jako Hra #102 Hurá, nekomfort

Máte sklony vyhýbat se nekomfortním situacím? Pokud ano, není se vlastně čemu divit. Nekomfort v nás vyvolává nepříjemné pocity. Když se do něj dostaneme, často máme tendence najít nejkratší cestu ven. Nekomfort je však prospěšný pro náš rozvoj. Bez něj bychom totiž nemohli růst. Co to znamená, když se ocitneme v nekomfortní situaci? Jak nekomfort interpretovat a jak jej využít ve svůj prospěch? Odpovědi najdete v tomto dílu podcastu Život Jako Hra.

Podcast Život Jako Hra #101 Učení je radost

Podcast Život Jako Hra #101 Učení je radost

Když se narodí dítě, je jako nepopsaný list. Od momentu narození u něj začne dlouhý proces učení. U malých dětí můžeme pozorovat, jak díky učení dělají pokroky ze dne na den. V momentě, kdy dítě nastoupí do školy, stane se z učení povinnost. Často se musí učit věci, které se učit nechce. V dospělosti potom každý z nás k učení přistupuje různě. O tom, jak se bavit učením, jsme natočili tento díl podcastu.