Podcast Život Jako Hra #035 Iluze jménem time management

border

Je opravdu třeba řešit time management, abychom zvládali lépe všechny své úkoly? Lze být efektivní i bez time managementu? Poslechněte si následující díl podcastu Život jako hra. Aleš Vrána s Michalem Holubem se v tomto podcastu zabývají otázkou, zda je skutečně možné řídit čas.

Podcast Život Jako Hra #035 Iluze jménem time management

Autor: Život Jako Hra27.7.2016 Počet zobrazení: 1110

 

[00:57] Management nebo ztráta času?
[03:27] Je třeba řešit time management?
[07:33] Proč se velcí hráči nezabývají time managementem?
[09:23] Time management = stihnout víc?
[14:48] Existuje návod na efektivitu?
[24:15] Malá hra jménem time management

Show notes:
Podcast Život Jako Hra #034 Mistrovství v rozhodování
Podcast Život Jako Hra #021 Motivace smrtí


fb-thumbnail
Podcast Život Jako Hra #036 Rovnováha podpory a výzvy

Podcast Život Jako Hra #036 Rovnováha podpory a výzvy

Přílišná podpora je pro lidi nemotivující, přehnané výzvy jsou demotivující. Umět udržet rovnováhu mezi podporou a výzvou je pro manažery i kouče důležitá dovednost. Víte, jak jste na tom vy? Dáváte lidem ve svém okolí spíše podporu, nebo výzvu? Jak to poznáte? A jak lze dosáhnout rovnováhy mezi podporou a výzvou? Pusťte si tento díl podcastu Život Jako Hra.

Život Jako Hra TV #034 Mistrovství

Život Jako Hra TV #034 Mistrovství

Dosáhnout mistrovství. To je jeden z důvodů, proč lidé spolupracují s koučem. Chtějí dosáhnout mistrovství ve své profesi, v podnikání, ve vztazích s lidmi,...Kouč je jejich parťákem na cestě za mistrovstvím. Jak v takovém případě vypadá spolupráce hráče a kouče? Podívejte se na video.

Podcast Život Jako Hra #051 Soustředěná pozornost

Podcast Život Jako Hra #051 Soustředěná pozornost

Soustředěně se věnovat důležité činnosti není v dnešní době zrovna nejsnadnější. Naše pozornost je velmi často vyrušována zvonícími telefony, příchozími emaily, nebo potřebou neustále kontrolovat sociální sítě. Může se potom stát, že na konci dne jsme úplně vyřízení a přitom máme pocit, že jsme nic nestihli. V tomto podcastu pro vás máme několik typů, jak se už nikdy nenechat vyrušit. 

Proč už nevěřím na prokrastinaci

Proč už nevěřím na prokrastinaci

Možná i vy se někdy přistihnete při prokrastinaci. Odkládáte věci. Plýtváte svým časem. A hledáte cestu, jak z toho ven. Tímto článkem vám odhalím to, co jste možná o prokrastinaci nevěděli.