Podcast Život Jako Hra #076 Z pesimisty optimistou

border

Co se odehrává v životě člověka, který se rozhodne být optimistou? Odpovědi najdete v tomto díle podcastu. Hostem je Katka, která si jednoho dne dala výzvu – stát se optimistou za 21 dní. Co ji k tomu přimělo? Jak se jí daří být optimistou? A jaké techniky pomohou k optimismu každému pesimistovi? Poslechněte si příběh Katky.

Podcast Život Jako Hra #076 Z pesimisty optimistou

Autor: Aleš Vrána & Honza Markel17.5.2017 Počet zobrazení: 1048

[04:02] Jak se Katka stala hostem našeho podcastu

[03:02] Pozitivní psychologie jako téma diplomové práce

[03:50] Jak se stát optimistou snadno a rychle

[05:00] Proč záleží na interpretaci situací, do kterých se dostáváme?

[14:58] Jak interpretovat realitu

[19:41] Jak vzniká optimismus?

[26:48] Rozdíl mezi životem pesimisty a optimisty

[36:08] Začněte s pozitivní psychologií

iTunes edge Subscribe on Android

fb-thumbnail
Podcast Život Jako Hra #075 Návratnost investice do vzdělání

Podcast Život Jako Hra #075 Návratnost investice do vzdělání

Investujete do svého vzdělání, i když už dávno nechodíte do školy? Nebo patříte mezi ty, které od jakéhokoliv dalšího vzdělávání odradili už na základní škole? V tomto dílu podcastu Aleš Vrána s Honzou Markelem prozradí, jak pro sebe zvolit vhodné vzdělávání a proč se investice do něj vyplatí.

Podcast Život Jako Hra #074 Design člověka s Romanem Försterem

Podcast Život Jako Hra #074 Design člověka s Romanem Försterem

Jak by vypadal váš život, kdybyste se nebáli? Tato otázka zazněla v jednom z našich podcastů. A měla zásadní vliv na kariéru Romana Förstera. Roman dříve pracoval jako personalista, postupně jej však začal lákat obor koučování. Na změnu profese ale neměl dostatek odvahy. Tedy pouze do chvíle, než se na základě podcastu Život Jako Hra přestal bát. Nyní je hostem tohoto dílu podcastu a mluví nejen o své cestě za profesí kouče, ale také o Human Designu.

Podcast Život Jako Hra #073 Infopodnikání nestačí

Podcast Život Jako Hra #073 Infopodnikání nestačí

Online videotréninky nás často lákají na to, že po jejich absolvování bude náš život mnohem lepší. Zejména pak tréninky zaměřené na osobní rozvoj. Slibují nám, že po shlédnutí deseti exkluzivních videí budeme produktivnější, sebevědomější, případně skoncujeme s prokrastinací - navždy. O skutečné efektivitě infoproduktů mluví v tomto díle podcastu Život Jako Hra Aleš Vrána s Honzou Markelem.

Podcast Život Jako Hra #072 Cesta k sebedůvěře

Podcast Život Jako Hra #072 Cesta k sebedůvěře

Plníme vám přání. Natočili jsme ukázku koučování Aleše Vrány s hráčem Honzou. Jaká je Honzova velká hra? Co zásadního si při koučování uvědomil? A jak přenese hravost do svého života? Poslechněte si tento díl podcastu Život Jako Hra.