Podcast Život Jako Hra #079 Sport jako cesta k vítězství

border

Proč úspěšní lidé sportují? Vítězství ve sportu a vítězství v životě má spousty paralel. V tomto dílu podcastu Život Jako Hra vypráví Honza o tom, jakou zkušenost získal při nedávném půlmaratonu. Aleš byl jako dítě typický nesportovec, kterého v tělocviku nebavilo běhat. Proč začal v dospělosti sportovat? A jakou zkušenost si přenesl z běhu do života?  

Podcast Život Jako Hra #079 Sport jako cesta k vítězství

Autor: Aleš Vrána & Honza Markel7.6.2017 Počet zobrazení: 942

[00:47] Přijďte na rozvojové pivo

[05:49] Chcete se cítit lépe? Sportujte

[14:22] Jak se správně motivovat ke sportu?

[17:45] Přeneste si zkušenosti ze sportu do života

[26:39] Vytvoř kolem sebe podpůrné prostředí

[30:50] Přeneste do života hravost pomocí sportu


fb-thumbnail
Podcast Život Jako Hra #078 Životu se nemůžete vyhnout

Podcast Život Jako Hra #078 Životu se nemůžete vyhnout

Vyhýbáte se nepříjemným úkolům, nebo rozhovorům? Nechcete, aby nastal konflikt a proto děláte i věci, které ve skutečnosti dělat nechcete? V tom případě vás ovládá sabotér Vyhýbač, o kterém je tento díl podcastu Život Jako Hra. Dozvíte se, jak se Vyhýbač projevuje, co vám nalhává a jak se s ním žít. Navíc vám prozradíme, jak dosáhnout dokonalé produktivity.

Podcast Život Jako Hra #077 Nečekané dopady koučování

Podcast Život Jako Hra #077 Nečekané dopady koučování

Když se sejde dvacet koučů, aby natočili podcast, výsledkem je díl plný silných příběhů. Věděli jste, že hráčem nemusí být jen manažer, nebo podnikatel? V tomto díle zjistíte, že s koučem často spolupracují také maminky na mateřské, důchodci nebo dělníci. Jaké další netypické hráče mají naši kouči? A proč může koučování probíhat i vleže uprostřed Náměstí Svobody?

Podcast Život Jako Hra #076 Z pesimisty optimistou

Podcast Život Jako Hra #076 Z pesimisty optimistou

Co se odehrává v životě člověka, který se rozhodne být optimistou? Odpovědi najdete v tomto díle podcastu. Hostem je Katka, která si jednoho dne dala výzvu – stát se optimistou za 21 dní. Co ji k tomu přimělo? Jak se jí daří být optimistou? A jaké techniky pomohou k optimismu každému pesimistovi? Poslechněte si příběh Katky.