Podcast Život Jako Hra #080 Život v přítomnosti nebo život snů

border

Naši životní spokojenost ovlivňuje to, kde se nacházíme v čase. Jsou lidé, kteří se nedokáží oprostit od svojí minulosti. Naproti tomu stojí trend, který nám říká, abychom žili tady a teď. Setrvávání pouze v přítomném okamžiku může mít ale negativní vliv na naši budoucnost. V tomto díle podcastu Život Jako Hra mluví Aleš s Honzou o tom, jaké je riziko života v přítomnosti a proč je lepší dívat se do budoucna. 

Podcast Život Jako Hra #080 Život v přítomnosti nebo život snů

Autor: Aleš Vrána & Honza Markel14.6.2017 Počet zobrazení: 985

[01:27] Workshop Jak se stát koučem v Praze a Bratislavě

[02:55] Proč nás někdy pronásleduje vlastní minulost?

[08:00] Usměrni tok svých myšlenek

[12:21] Riziko života v přítomnosti

[16:40] Proč je důležité dívat se do buducnosti?

[18:54] Proč je lepší plnit si sny, než dosahovat cílů?

[23:23] Co lidem nejčastěji brání žít život vlastních snů?

iTunes edge Subscribe on Android

fb-thumbnail
Podcast Život Jako Hra #079 Sport jako cesta k vítězství

Podcast Život Jako Hra #079 Sport jako cesta k vítězství

Proč úspěšní lidé sportují? Vítězství ve sportu a vítězství v životě má spousty paralel. V tomto dílu podcastu Život Jako Hra vypráví Honza o tom, jakou zkušenost získal při nedávném půlmaratonu. Aleš byl jako dítě typický nesportovec, kterého v tělocviku nebavilo běhat. Proč začal v dospělosti sportovat? A jakou zkušenost si přenesl z běhu do života?

 

Podcast Život Jako Hra #078 Životu se nemůžete vyhnout

Podcast Život Jako Hra #078 Životu se nemůžete vyhnout

Vyhýbáte se nepříjemným úkolům, nebo rozhovorům? Nechcete, aby nastal konflikt a proto děláte i věci, které ve skutečnosti dělat nechcete? V tom případě vás ovládá sabotér Vyhýbač, o kterém je tento díl podcastu Život Jako Hra. Dozvíte se, jak se Vyhýbač projevuje, co vám nalhává a jak se s ním žít. Navíc vám prozradíme, jak dosáhnout dokonalé produktivity.

Podcast Život Jako Hra #077 Nečekané dopady koučování

Podcast Život Jako Hra #077 Nečekané dopady koučování

Když se sejde dvacet koučů, aby natočili podcast, výsledkem je díl plný silných příběhů. Věděli jste, že hráčem nemusí být jen manažer, nebo podnikatel? V tomto díle zjistíte, že s koučem často spolupracují také maminky na mateřské, důchodci nebo dělníci. Jaké další netypické hráče mají naši kouči? A proč může koučování probíhat i vleže uprostřed Náměstí Svobody?