Podcast Život Jako Hra #089 Jak programovat svoje podvědomí

border

Zbavte se zlozvyků a vytvořte si užitečné návyky. Máte po jídle chuť na něco sladkého? Nebo chodíte každý den po práci běhat? To vaše podvědomí nás po obědě dovede ke skříňce s čokoládou, nebo navleče do běžeckého. Často si tyto činnosti ani neuvědomujeme. Jsme na ně zvyklí a děláme je automaticky. V tomto dílu podcastu Život Jako Hra vám Aleš Vrána s Honzou Markelem prozradí, jak své podvědomí programovat ve svůj prospěch. Vytvořte si užitečné návyky pomocí programování podvědomí.

Podcast Život Jako Hra #089 Jak programovat svoje podvědomí

Autor: Aleš Vrána & Jan Markel16.8.2017 Počet zobrazení: 1199

[00:45] Podvědomé činnosti

[04:58] Vybuduj si nový návyk

[07:10] Časté překážky, na které můžete při budování návyků narazit i vy

[13:25] 3 kroky k vybudování zvyku

[17:24] Častá chyba lidí, kteří si začínají budovat nový návyk  

[22:05] Naučte své podvědomí vyžadovat nový zvyk

[24:42] Jak nahradit neužitečný zvyk užitečným

[28:13] Uvědomte si své návyky


fb-thumbnail
Podcast Život Jako Hra #088 Jak najít osobní vizi?

Podcast Život Jako Hra #088 Jak najít osobní vizi?

Osobní vize slouží jako mapa na cestě za naplněním našich životních snů. Mít vizi znamená nežít pouze v reakci na to, co život přinese, ale být proaktivní.  V tomto dílu podcastu Život Jako Hra prozradíme jedenáct otázek, díky kterým snáze naleznete svoji osobní vizi a popíšeme tři nejčastější překážky, které vás mohou, na cestě za dosažením vaší vize, zastavit. 

Podcast Život Jako Hra #087 Jak přestat kouřit ještě dnes

Podcast Život Jako Hra #087 Jak přestat kouřit ještě dnes

Aleš s Honzou jsou oba odnaučení kuřáci. Aleš nekouří už šest let, Honza přestal nedávno. V tomto díle podcastu Život Jako Hra sdílí nejčastější limitující přesvědčení, která lidem brání v tom, aby přestali kouřit.

Podcast Život Jako Hra #086 Jaké to je uvnitř týmu Život Jako Hra

Podcast Život Jako Hra #086 Jaké to je uvnitř týmu Život Jako Hra

Kouči z týmu Život Jako Hra strávili týdenní teambuilding na Lipně. Společně tam natočili tento díl podcastu Život Jako Hra. Hravou formou se bavili o tom, jaké to je být součástí týmu Život Jako Hra. Každý z nich na tuto otázku odpovídal prostřednictvím pojmu na koučovací kartě, kterou si vylosoval. Jak si kouči poradili s takovými pojmy jako jsou úspěch, závislost nebo smrt? Ve druhé části kouči prozrazují, proč si ze všech koučovacích škol vybrali právě tu naši.