Podcast Život Jako Hra #105 Nejsem dost dobrý

border

„Nejsem dost dobrý.“ Velmi častá, avšak naprosto neužitečná myšlenka.  Máte ve svém okolí někoho, kdo si o sobě myslí, že není dost dobrý? Nebo se to dokonce týká vás samotných? Pak si určitě poslechněte tento díl podcastu Život Jako Hra.

Podcast Život Jako Hra #105 Nejsem dost dobrý

Autor: Aleš Vrána & Honza Markel6.12.2017 Počet zobrazení: 1325

[00:15] Soutěž o čtečku Kindle PaperWhite

[06:00] Limitující přesvědčení: Nejsem dost dobrý

[10:00] Myšlenka „chyba je ve mně“

[15:22] Myšlenka „ještě mi něco chybí k tomu, abych mohl…“

[20:50] Jako děti jsme byli dost dobří na cokoliv. Proč se tak necítíme v dospělém životě?

Zúčatni se soutěže o Kindle PaperWhite. Bližší informace najdeš zde.


fb-thumbnail
Podcast Život Jako Hra #104 Když best practice nestačí

Podcast Život Jako Hra #104 Když best practice nestačí

Vlivem velkého pracovního vytížení se Dan dostal do situace, kdy mu nezbýval téměř žádný čas na rodinu. Ani ve firmě vše nestíhal. Přestože pracoval mnoho hodin denně, neustále odkládal řešení určitých firemních záležitostí. Měl za to, že když s koučem vyřeší svůj time management, zbude mu více volného času. Nakonec se během koučování zaměřil na jiné téma, díky kterému teď tráví ve firmě méně času. Poslechněte si rozhovor s Danem Barnetem, který zjistil, že vycházet pouze z dřívějších zkušeností nestačí.

Podcast Život Jako Hra #103 Perfektní život

Podcast Život Jako Hra #103 Perfektní život

Co nás nejčastěji limituje a odrazuje od toho, abychom se alespoň pokusili žít perfektní život? Proč si někteří lidé zakazují snít o perfektním životě? A jak začít žít perfektní život? O tom mluvíme v tomto dílu podcastu Život Jako Hra.

Podcast Život Jako Hra #102 Hurá, nekomfort

Podcast Život Jako Hra #102 Hurá, nekomfort

Máte sklony vyhýbat se nekomfortním situacím? Pokud ano, není se vlastně čemu divit. Nekomfort v nás vyvolává nepříjemné pocity. Když se do něj dostaneme, často máme tendence najít nejkratší cestu ven. Nekomfort je však prospěšný pro náš rozvoj. Bez něj bychom totiž nemohli růst. Co to znamená, když se ocitneme v nekomfortní situaci? Jak nekomfort interpretovat a jak jej využít ve svůj prospěch? Odpovědi najdete v tomto dílu podcastu Život Jako Hra.