Podcast Život Jako Hra #107 Vděčnost je základ

border

Za co z toho, co se stalo včera, jste vděční? Vzpomenete si alespoň na jednu věc? Na vděčnost v každodenním shonu nezbývá příliš moc času. Přestože věci, za které bychom mohli být vděční se nám denně stávají, obvykle je přehlédneme. Vděčnost si ale nezaslouží být přehlížená. Proto jsme se rozhodli se jí věnovat v tomto díle podcastu Život Jako Hra. V tomto díle také losujeme výherce elektronické čtečky knih Kindle PaperWhite.

Podcast Život Jako Hra #107 Vděčnost je základ

Autor: Aleš Vrána & Honza Markel20.12.2017 Počet zobrazení: 987

 

[00:20] Všichni jsme hráči, někteří ale ještě nezačali hrát

[08:06] Výhercem čtečky Kindle PaperWhite se stává…

[16:15] Vděčnost v každodenním shonu

[23:00] Deník vděčnosti

[32:22] Umění žít naplněný život

iTunes edge Subscribe on Android

fb-thumbnail
Podcast Život Jako Hra #106 Šest problémů současného školství

Podcast Život Jako Hra #106 Šest problémů současného školství

Co nám dává škola do života? Naučíme se v ní, co dělat, co nedělat, co je správně a co je špatně. Všichni jsme hodnoceni podle stejného metru, bez ohledu na naše vášně a talenty. Dostaneme i návod na to, jak přemýšlet. Rozvíjet například vlastní kreativitu nebo komunikaci s ostatními, která je v životě důležitá, nás ale ve škole nikdo nenaučí. Není to v osnovách. V tomto podcastu jsme shrnuli 6 zásadních problémů současného školství. 

Podcast Život Jako Hra #105 Nejsem dost dobrý

Podcast Život Jako Hra #105 Nejsem dost dobrý

„Nejsem dost dobrý.“ Velmi častá, avšak naprosto neužitečná myšlenka.  Máte ve svém okolí někoho, kdo si o sobě myslí, že není dost dobrý? Nebo se to dokonce týká vás samotných? Pak si určitě poslechněte tento díl podcastu Život Jako Hra.

Podcast Život Jako Hra #104 Když best practice nestačí

Podcast Život Jako Hra #104 Když best practice nestačí

Vlivem velkého pracovního vytížení se Dan dostal do situace, kdy mu nezbýval téměř žádný čas na rodinu. Ani ve firmě vše nestíhal. Přestože pracoval mnoho hodin denně, neustále odkládal řešení určitých firemních záležitostí. Měl za to, že když s koučem vyřeší svůj time management, zbude mu více volného času. Nakonec se během koučování zaměřil na jiné téma, díky kterému teď tráví ve firmě méně času. Poslechněte si rozhovor s Danem Barnetem, který zjistil, že vycházet pouze z dřívějších zkušeností nestačí.