Podcast Život Jako Hra #109 Všichni jsou vaši zákazníci

border

Svým zákazníkům, klientům či obchodním partnerům chce snad každý poskytnout co nejlepší službu a zanechat v nich příjemný dojem. Spokojený zákazník se totiž vždycky rád vrací, případně naši službu doporučí dál.  Přemýšleli jste už nad tím, že byste prozákaznický přístup použili i v komunikaci se všemi ostatními? Proč jednat i se svými blízkými, kamarády a kolegy jako se zákazníky? O tom mluví kouči Aleš Vrána s Honzou Markelem v tomto dílu podcastu Život Jako Hra.

Podcast Život Jako Hra #109 Všichni jsou vaši zákazníci

Autor: Aleš Vrána & Honza Markel10.1.2018 Počet zobrazení: 884

[01:59] Komunikací si vytváříme jméno

[05:32] Ponaučení se skrývá v každé konverzaci

[09:32] Staň se co nejlepším poskytovatelem

[20:57] Svůj způsob komunikace má každý z nás pod kontrolou


fb-thumbnail
Podcast Život Jako Hra #108 Kým se chceš stát?

Podcast Život Jako Hra #108 Kým se chceš stát?

Přemýšlíš, jak hrát v novém roce lépe? Chceš sám sebe posunout, ale přesně nevíš kudy a kam? Poslechni si tento díl podcastu Život Jako Hra. Aleš s Honzou v něm pokládají několik zásadních otázek, díky kterým najdeš ten správný směr.

Podcast Život Jako Hra #107 Vděčnost je základ

Podcast Život Jako Hra #107 Vděčnost je základ

Za co z toho, co se stalo včera, jste vděční? Vzpomenete si alespoň na jednu věc? Na vděčnost v každodenním shonu nezbývá příliš moc času. Přestože věci, za které bychom mohli být vděční se nám denně stávají, obvykle je přehlédneme. Vděčnost si ale nezaslouží být přehlížená. Proto jsme se rozhodli se jí věnovat v tomto díle podcastu Život Jako Hra. V tomto díle také losujeme výherce elektronické čtečky knih Kindle PaperWhite.

Podcast Život Jako Hra #106 Šest problémů současného školství

Podcast Život Jako Hra #106 Šest problémů současného školství

Co nám dává škola do života? Naučíme se v ní, co dělat, co nedělat, co je správně a co je špatně. Všichni jsme hodnoceni podle stejného metru, bez ohledu na naše vášně a talenty. Dostaneme i návod na to, jak přemýšlet. Rozvíjet například vlastní kreativitu nebo komunikaci s ostatními, která je v životě důležitá, nás ale ve škole nikdo nenaučí. Není to v osnovách. V tomto podcastu jsme shrnuli 6 zásadních problémů současného školství.