Podcast Život Jako Hra #110 Úspěch tě může zastavit

border

Po dosažení snu či velkého cíle se některým lidem stává, že tzv. „usnou na vavřínech“. Zažijí velký úspěch, který časem pomine a oni najednou zjistí, že nevědí co dál. Hrozí to i tobě? Poslechni si tento díl podcastu Život Jako Hra a zjisti, jak nedovolit úspěchu, aby tě zastavil.

Podcast Život Jako Hra #110 Úspěch tě může zastavit

Autor: Aleš Vrána & Honza Markel17.1.2018 Počet zobrazení: 872

[00:23] Díky za recenze na iTunes

[05:53] Úspěch jako brzda

[09:56] Záleží na tom, jaký je tvůj cíl

[15:27] Progres = štěstí

[19:41] Proč úspěch nezastavil Karla Gotta?

[24:39] Jak důležité je mít hravost v tom, co děláš

 

Show notes:

Soutež o čtečku Kindle PaperWhite.


fb-thumbnail
Podcast Život Jako Hra #109 Všichni jsou vaši zákazníci

Podcast Život Jako Hra #109 Všichni jsou vaši zákazníci

Svým zákazníkům, klientům či obchodním partnerům chce snad každý poskytnout co nejlepší službu a zanechat v nich příjemný dojem. Spokojený zákazník se totiž vždycky rád vrací, případně naši službu doporučí dál.  Přemýšleli jste už nad tím, že byste prozákaznický přístup použili i v komunikaci se všemi ostatními? Proč jednat i se svými blízkými, kamarády a kolegy jako se zákazníky? O tom mluví kouči Aleš Vrána s Honzou Markelem v tomto dílu podcastu Život Jako Hra.

Podcast Život Jako Hra #108 Kým se chceš stát?

Podcast Život Jako Hra #108 Kým se chceš stát?

Přemýšlíš, jak hrát v novém roce lépe? Chceš sám sebe posunout, ale přesně nevíš kudy a kam? Poslechni si tento díl podcastu Život Jako Hra. Aleš s Honzou v něm pokládají několik zásadních otázek, díky kterým najdeš ten správný směr.

Podcast Život Jako Hra #107 Vděčnost je základ

Podcast Život Jako Hra #107 Vděčnost je základ

Za co z toho, co se stalo včera, jste vděční? Vzpomenete si alespoň na jednu věc? Na vděčnost v každodenním shonu nezbývá příliš moc času. Přestože věci, za které bychom mohli být vděční se nám denně stávají, obvykle je přehlédneme. Vděčnost si ale nezaslouží být přehlížená. Proto jsme se rozhodli se jí věnovat v tomto díle podcastu Život Jako Hra. V tomto díle také losujeme výherce elektronické čtečky knih Kindle PaperWhite.