Podcast Život Jako Hra #111 Zábava nebo peníze?

border

Přemýšlel jsi někdy nad tím, že se začneš živit tím, co tě baví? Jsou lidi, kteří už to dělají. Ale stále je spousta lidí, kteří považují práci a zábavu za dvě oddělené nádoby. V tomto díle podcastu Život Jako Hra mluvíme o nejčastějších limitech, které lidem brání v tom, aby ze svého koníčka udělali práci svých snů.

Podcast Život Jako Hra #111 Zábava nebo peníze?

Autor: Aleš Vrána & Honza Markel31.1.2018 Počet zobrazení: 860

[01:13] Honza už je rok součástí podcastu Život Jako Hra

[06:02] 2 množiny: zábava a peníze

[08:10] Komerční = špatné?

[16:48] Proč být placený za to, co tě baví

[19:30] Chodit do práce kvůli penězům je považováno za normu. Přenastav ji.

[24:39] Zábava a peníze jako dvě spojené nádoby

[29:27] Dělej věci proto, abys byl lepší


fb-thumbnail
Podcast Život Jako Hra #110 Úspěch tě může zastavit

Podcast Život Jako Hra #110 Úspěch tě může zastavit

Po dosažení snu či velkého cíle se některým lidem stává, že tzv. „usnou na vavřínech“. Zažijí velký úspěch, který časem pomine a oni najednou zjistí, že nevědí co dál. Hrozí to i tobě? Poslechni si tento díl podcastu Život Jako Hra a zjisti, jak nedovolit úspěchu, aby tě zastavil.

Podcast Život Jako Hra #109 Všichni jsou vaši zákazníci

Podcast Život Jako Hra #109 Všichni jsou vaši zákazníci

Svým zákazníkům, klientům či obchodním partnerům chce snad každý poskytnout co nejlepší službu a zanechat v nich příjemný dojem. Spokojený zákazník se totiž vždycky rád vrací, případně naši službu doporučí dál.  Přemýšleli jste už nad tím, že byste prozákaznický přístup použili i v komunikaci se všemi ostatními? Proč jednat i se svými blízkými, kamarády a kolegy jako se zákazníky? O tom mluví kouči Aleš Vrána s Honzou Markelem v tomto dílu podcastu Život Jako Hra.

Podcast Život Jako Hra #108 Kým se chceš stát?

Podcast Život Jako Hra #108 Kým se chceš stát?

Přemýšlíš, jak hrát v novém roce lépe? Chceš sám sebe posunout, ale přesně nevíš kudy a kam? Poslechni si tento díl podcastu Život Jako Hra. Aleš s Honzou v něm pokládají několik zásadních otázek, díky kterým najdeš ten správný směr.