Podcast Život Jako Hra #114 Nemáš čas?

border

Už jsi někdy použil hlášku „nemám čas“? V tomto dílu podcastu Život Jako Hra jsme se podívali na to, co tím vlastně ve skutečnosti chceme říct. Chceš toho zvládnout tolik, že ani nedohlédneš na konec ToDo listu? Cítíš se přetížený? Nasaď sluchátka a odhal, co všechno může být za tím, když máme pocit, že nemáme čas.

Podcast Život Jako Hra #114 Nemáš čas?

Autor: Aleš Vrána & Honza Markel21.2.2018 Počet zobrazení: 893

[04:09] Co znamená nemít čas

[13:24] Mám toho v hlavě víc, než snesu

[19:12] Co všechno chceš stihnout?

[21:27] Víš, čím ve skutečnosti trávíš svůj čas?


fb-thumbnail
Podcast Život Jako Hra #113 Michal Hrubý, všechno hrubé

Podcast Život Jako Hra #113 Michal Hrubý, všechno hrubé

Podnikatel, networker a zakladatel Bussines for Breakfast v České republice Michal Hrubý se neustále baví. Hru považuje za přirozenou součást života. Svoji velkou hru vystavěl na svých hodnotách – chce zlepšovat etiku ve společnosti. Ať už se tak děje prostřednictvím klubů BforB, nebo tím, že firmám pomáhá v oblasti angažovanosti zaměstnanců, nechybí hravost. Poslechněte si rozhovor, který jsme s Michalem natočili.

Podcast Život Jako Hra #112 Hloubka myšlení

Podcast Život Jako Hra #112 Hloubka myšlení

Díky hlubokému myšlení můžeme uvnitř své mysli najít skutečný poklad. Přesto se častěji uchylujeme k rychlému myšlení, které nám umožňuje okamžitě reagovat. Činíme-li zásadnější rozhodnutí nebo chceme-li vidět věci z jiné perspektivy, je lepší jít do hloubky. Čím hlouběji jdeme, tím hodnotnější věci objevujeme. Dostat se skutečně hluboko se daří lidem, kteří jsou koučovaní. Jaký je vztah hlubokého myšlení a koučování? A proč se s koučem dostaneme hlouběji, než sami? Poslechněte si nový díl podcastu Život Jako Hra.

Podcast Život Jako Hra #111 Zábava nebo peníze?

Podcast Život Jako Hra #111 Zábava nebo peníze?

Přemýšlel jsi někdy nad tím, že se začneš živit tím, co tě baví? Jsou lidi, kteří už to dělají. Ale stále je spousta lidí, kteří považují práci a zábavu za dvě oddělené nádoby. V tomto díle podcastu Život Jako Hra mluvíme o nejčastějších limitech, které lidem brání v tom, aby ze svého koníčka udělali práci svých snů.