Podcast Život Jako Hra #120 (Ne)snesitelná lehkost koučování

border

Skloubit podnikání, výchovu dětí a péči o domácí mazlíčky není jednoduchý úkol. Daniela, pro kterou je to každodenní realita, se ve snaze zvládnout všechny povinnosti, často cítila ve stresu. Na nic dalšího neměla čas. Po prvním setkání s koučem došla k názoru, že nebude mít čas ani na koučování. Říkala si, že přece musí řešit ty důležité věci. Nakonec se ale rozhodla, že si čas na koučování udělá. Dnes toho nelituje. Poslechněte si příběh Daniely, která díky koučování našla lehkost i čas na další aktivity.

Podcast Život Jako Hra #120 (Ne)snesitelná lehkost koučování

Autor: Aleš Vrána & Honza Markel18.4.2018 Počet zobrazení: 1000

[01:48] Představení Daniely

[03:17] Když koníček přeroste ve velký byznys

[05:34] Výzva jménem „nemám čas“

[08:52] Stres z komunikace

[14:33] Koučování: Očekávání vs. realita

[19:29] Koučování po telefonu

[22:50] Největší posun Daniely

[26:00] Důležitá je vnitřní radost z toho, co člověk dělá

[28:45] Mýty o koučování

[35:19] 2 kroky k úspěchu: jasné rozhodnutí a upřímnost sám k sobě


fb-thumbnail
Podcast Život Jako Hra #119 Jak funguje trénink koučů

Podcast Život Jako Hra #119 Jak funguje trénink koučů

Chceš se stát profesionálním koučem a hledáš tu správnou školu? Nebo se chceš naučit koučovat, abys byl lepším leaderem? Poslechni si tento díl podcastu Život Jako Hra, ve kterém se dozvíš, čím se naše škola koučů odlišuje od ostatních, jak časově náročný trénink náš koučů je, nebo jak u nás probíhá příprava na certifikaci ACC a PCC.

Podcast Život Jako Hra #118 Letmý zájem o všechno, směr kariéry žádný

Podcast Život Jako Hra #118 Letmý zájem o všechno, směr kariéry žádný

Najít svůj smysl života a naplňovat jej, je bezesporu skvělý způsob, jak být šťastný. Mnoho lidí však uvízne ve fázi objevování svého smyslu. Zajímají se o spoustu oborů a neustále objevují další zajímavá témata. Jak se nezaseknout ve fázi objevování a dostat se k naplňování smyslu života? To odhalujeme v tomto dílu podcastu Život Jako Hra.

Podcast Život Jako Hra #117 Hraj lépe, Hraj Kaizen

Podcast Život Jako Hra #117 Hraj lépe, Hraj Kaizen

Hrát Kaizen znamená hrát každý den o něco lépe. Každý den se rozvíjet bez ohledu na to, co všechno už jsme v životě dokázali. Díky filosofii Kaizen se dokázalo Japonsko po druhé světové válce velmi rychle stát technologickou velmocí. Poslechni si tento díl podcastu a buď každý den lepší.   

Podcast Život Jako Hra #116 Koučování není hobby, je to poslání

Podcast Život Jako Hra #116 Koučování není hobby, je to poslání

Hostem tohoto dílu podcastu je Markéta Adamíková, koučka na volné noze. Každé koučovací setkání považuje za dobrodružství, protože nikdy předem neví, co všechno s klientem objeví.  Ve své kariéře spolupracovala s top manažery nebo se startupy mířícími do Silicon Valley. V rozhovoru s Alešem Vránou se zamýšlela nad tím, co můžeme ve společnosti zlepšit, abychom byli spokojenější a také prozradila, co ji během kariéry nejvíce šokovalo.