Podcast Život Jako Hra #132 Vztah jako zvyk nebo vědomá volba?

border

Kým se v životě staneme nebo čeho dosáhneme, je do velké míry ovlivněno lidmi, kteří nás obklopují. Naši nejbližší působí na naše pocity, rozvoj i výsledky. A přestože to s námi myslí vždy dobře, někdy nás mohou brzdit v rozletu. V tomto podcastu mluvíme o tom, jak si nastavit podporující prostředí.

Podcast Život Jako Hra #132 Vztah jako zvyk nebo vědomá volba?

Autor: Aleš Vrána & Honza Markel8.8.2018 Počet zobrazení: 754

 

[01:58] Vztahy ze zvyku

[05:53] Nepodporující vztahy

[07:54] Prostředí vždycky vyhrává

[16:53] Obklop se lidmi, kteří jsou tam, kam směřuješ

[21:28] Nežít podle očekávání ostatních

 


fb-thumbnail
Podcast Život Jako Hra #131 Odpor

Podcast Život Jako Hra #131 Odpor

Opakovaně se vyhýbáš určitým činnostem nebo se do nich nutíš? Pak se potýkáš s odporem. Možná už jsi zkoušel některou z častých strategií, jak odpor překonat - například ses rozhodl být na sebe v dané oblasti přísný. Odpor však není třeba překonat, je lepší si jej užít. Proč? O tom mluvíme v tomto dílu podcastu Život Jako Hra.

Podcast Život Jako Hra #130 5 úrovní bytí

Podcast Život Jako Hra #130 5 úrovní bytí

Na některé z pěti úrovní bytí se nachází každý člověk. Díky tomuto dílu podcastu Život Jako Hra získáš důležité uvědomění - zjistíš, na které úrovni se nacházíš a objevíš úroveň, na kterou se můžeš posunout.

Podcast Život Jako Hra #129 Já kouče nepotřebuju

Podcast Život Jako Hra #129 Já kouče nepotřebuju

Životní sny jsou jako velmi vzdálená místa, do kterých směřujeme. Jsou lidé, kteří vzdálenost mezi svými sny a tím, kde se aktuálně nachází, vnímají jako nepřekonatelnou a často se rovnou dosahování svého snu vzdají. Jiní lidé se rozhodnou za svými sny jít, bez ohledu na vzdálenost. Část z nich se vzdá cestou, zbytek svých snů dosáhne. A není náhodou, že většina těch úspěšných má svého kouče.