Podcast Život Jako Hra #210 Jiří "Denisa" Procházka - Jak hrát nejvyšší ligu?

border

Jiří Procházka je MMA bojovník a od roku 2020 je součástí největší organizace světa UFC. Co dělal jinak než ostatní? Jak zpracovává bolest? Jak se motivuje? Jaké má rituály na cestě za mistrovstvím? A jak zvládá prohry? To vše zjistíte v našem novém díle podcastu Život Jako Hra.

Podcast Život Jako Hra #210 Jiří

Autor: Aleš Vrána & Hana Mezerová & Roman Förster13.1.2021 Počet zobrazení: 127

iTunes edge Subscribe on Android

fb-thumbnail
Podcast Život Jako Hra #209 Nezkusíš, nevíš

Podcast Život Jako Hra #209 Nezkusíš, nevíš

V životě nemůžeme zkusit úplně všechno, ale jak si vybrat co zkoušet a nezkoušet? Co nám stojí v cestě a co nám naopak pomůže jít do akce? Jak pomáhat ostatním při dosahování výsledků? Jak řekl Einstein: dělat stejnou věc znovu a znovu a očekávat jiné výsledky je šílenství. Zkuste to jinak. Přejeme vám příjemný poslech dalšího dílu podcastu s Hankou Mezerovou a Romanem Försterem.

Podcast Život jako Hra #208 Jak ze životních propadů a patálií vytěžit maximum?

Podcast Život jako Hra #208 Jak ze životních propadů a patálií vytěžit maximum?

Jaké je to uvědomit si v půli cesty, že jste se vydali špatným směrem? Jak člověk pozná, že mu hrozí vyhoření? A jaké je to opustit prestižní povolání a vydat se na úplně novou cestu do Vietnamu a Himalájí? To a mnohem více jsme probrali s koučkou Kristinou Škrabalovou u příležitosti vydání její knihy Příběhy životních patálií, kde se dozvíte třeba i to, kolik odvahy je potřeba k tomu, abychom vystoupili ze zajetých kolejí, které vedou tam, kam vlastně vůbec nechceme.
 

Podcast Život Jako Hra #207 Jak být happy jak dva grepy?

Podcast Život Jako Hra #207 Jak být happy jak dva grepy?

Je rok 2020 opravdu nejhorší za poslední desítky let? Nebo jsme si ho takový udělali sami? Jak se soustředit na to, co můžeme ovlivnit? Proč se cítíme unavení? A jak z toho ven? Pojďte s námi zjistit, jaké jsou vaše hodnoty a začněte je naplňovat. Je to váš život a jiný už nebude. Dalším dílem podcastu Život Jako Hra vás provede Hana Mezerová a Roman Förster. Hrajte naplno.