Podcast Život Jako Hra #211 Jaký máte vztah sami se sebou?

border

Neumíte sami sebe ocenit? Neumíte říkat ne? Máte svoji pravdu? Není to vámi, ale vybíráte si špatné partnery? Potřebujete zlepšit vztah s manželkou, manželem, šéfem či maminkou? Nalejte si čistého vína a nebojte se podívat do zrcadla. Chcete-li mít dobré vztahy s ostatními, musíte mít nejdříve dobrý vztah sami se sebou. Nový díl našeho podcastu vám pomůže zapomenout na limity, vymanit se ze stereotypu a začít znovu. Dnešním hostem je Honza Markel, profesionální kouč a osmý nejhorší surfař v Česku. Více se o Honzovi dozvíte na www.opravdovyvztah.cz

Podcast Život Jako Hra #211 Jaký máte vztah sami se sebou?

Autor: Aleš Vrána & Hana Mezerová & Roman Förster & Honza Markel20.1.2021 Počet zobrazení: 762

iTunes edge Subscribe on Android

fb-thumbnail
Podcast Život Jako Hra #210 Jiří

Podcast Život Jako Hra #210 Jiří "Denisa" Procházka - Jak hrát nejvyšší ligu?

Jiří Procházka je MMA bojovník a od roku 2020 je součástí největší organizace světa UFC. Co dělal jinak než ostatní? Jak zpracovává bolest? Jak se motivuje? Jaké má rituály na cestě za mistrovstvím? A jak zvládá prohry? To vše zjistíte v našem novém díle podcastu Život Jako Hra.

Podcast Život Jako Hra #209 Nezkusíš, nevíš

Podcast Život Jako Hra #209 Nezkusíš, nevíš

V životě nemůžeme zkusit úplně všechno, ale jak si vybrat co zkoušet a nezkoušet? Co nám stojí v cestě a co nám naopak pomůže jít do akce? Jak pomáhat ostatním při dosahování výsledků? Jak řekl Einstein: dělat stejnou věc znovu a znovu a očekávat jiné výsledky je šílenství. Zkuste to jinak. Přejeme vám příjemný poslech dalšího dílu podcastu s Hankou Mezerovou a Romanem Försterem.

Podcast Život jako Hra #208 Jak ze životních propadů a patálií vytěžit maximum?

Podcast Život jako Hra #208 Jak ze životních propadů a patálií vytěžit maximum?

Jaké je to uvědomit si v půli cesty, že jste se vydali špatným směrem? Jak člověk pozná, že mu hrozí vyhoření? A jaké je to opustit prestižní povolání a vydat se na úplně novou cestu do Vietnamu a Himalájí? To a mnohem více jsme probrali s koučkou Kristinou Škrabalovou u příležitosti vydání její knihy Příběhy životních patálií, kde se dozvíte třeba i to, kolik odvahy je potřeba k tomu, abychom vystoupili ze zajetých kolejí, které vedou tam, kam vlastně vůbec nechceme.