Podcast Život Jako Hra #242 Pocity nedostatku

border

Pocit nedostatku můžeme mít hned v několika aspektech – ať už ve smyslu nedostatečnosti nás samotných nebo ve smyslu financí. Když se zaměříme na finance, máte pocity nedostatečnosti? Říkáte si často, že si něco nemůžete dovolit, i když skutečnost je jiná? Mnohdy se stává, že si odpíráme dobré ale dražší věci, které by nám mohly zkvalitnit život, jen proto, že si v sobě neseme naučenou skromnost. Jak ale může být drahé, kupovat si levné věci? Poslechněte si nový díl podcastu Život Jako Hra s Hanou Mezerovou a Romanem Förstrem, kde se na téma pocitu nedostatku v ohledu financí zaměřují. Příjemný poslech.

Podcast Život Jako Hra #242 Pocity nedostatku

Autor: Aleš Vrána & Hana Mezerová & Roman Förster5.1.2022 Počet zobrazení: 1112

iTunes edge Subscribe on Android

fb-thumbnail
Podcast Život Jako Hra #241 Vidíte svět černobíle?

Podcast Život Jako Hra #241 Vidíte svět černobíle?

Jaký je váš pohled na svět? Je pro vás všechno buď jen dobré nebo špatné? Ano nebo ne? Super nebo hrůza? A nic mezi tím? Někdy můžeme mít tendenci vnímat svět zjednodušeně a vidět ho pouze tzv. černobíle. Co nám ale bere pouze černobílý pohled na svět? Více se na toto téma dozvíte v novém díle podcastu Život Jako Hra s Hanou Mezerovou a Romanem Förstrem. Příjemný poslech.

Podcast Život Jako Hra #240 Neváhej a skoč - zlepšujete se v akci?

Podcast Život Jako Hra #240 Neváhej a skoč - zlepšujete se v akci?

Znáte koncept „Learning by doing“ a využíváte ho? Koncept „Learning by doing“ neboli česky „Nejdřív hraj“ je způsob, pomocí kterého lze rychleji dojít k výsledkům. Princip konceptu zjednodušeně vystihuje souvětí „Skoč do vody a voda tě naučí plavat.“ Více se o tomto konceptu dozvíte v novém díle podcastu Život Jako Hra s Hanou Mezerovou a Romanem Förstrem. Příjemný poslech.

Podcast Život Jako Hra #239 Brzda jménem úkol - chcete mít hotovo?

Podcast Život Jako Hra #239 Brzda jménem úkol - chcete mít hotovo?

Spousta z nás si vytváří tzv. to-do listy neboli seznamy úkolů, které nám pomáhají se zorientovat v tom, co daný den musíme udělat. Občas ale můžeme mít tendenci den ode dne navyšovat počty úkolů a vytvářet si tak nereálné cíle, které nám přináší pocity frustrace. V novém díle podcastu Život Jako Hra se na téma to-do listů zaměří Hana Mezerová a Roman Förster. Příjemný poslech.