Toastmasters: Chcete se zlepšit v prezentacích?

border

Chcete se zlepšit v prezentačních dovednostech a vedení lidí? Ať už je pro vás leadership něco zcela nového nebo na vedoucí pozici působíte již několik let, zkušeností není nikdy dost a vždy je co zlepšovat. Pokud chcete zdokonalit nejen své komunikační a prezentační dovednosti, ale chcete si osvojit také umění vedení týmu lidí, přidejte se k Toastmasterům.  

Toastmasters: Chcete se zlepšit v prezentacích?

Autor: Monika Smetanová1.6.2021 Počet zobrazení: 1050

Kdo jsou Toastmasters?

Toastmasters International je nezisková vzdělávací organizace, která vám pomůže zapracovat na komunikačních a prezentačních dovednostech. Ve velmi přátelském a neformálním prostředí získáte nejen zkušenosti, které můžete uplatnit ve všech sférách života, ale také si zvýšíte sebevědomí a zbavíte se strachu z vystupování na veřejnosti. 

Pro koho jsou určeny Toastmasters kluby?

Máte chuť na sobě pracovat? Nebojíte se učit se z vlastních chyb? Jste odhodlaní vystoupit ze své komfortní zóny? Pokud jste si na zmíněné otázky odpověděli ano, máte předpoklady stát se jedním z Toastmasterů. A co nabízí Toastmasters manažerům a osobám na vedoucích pozicích? V komunikaci s týmem bývá stěžejní zejména zpětná vazba, kterou se v klubu Toastmasters naučíte nejen dávat, ale také přijímat.   

Co dal Toastmasters klub stávajícím členům?

“V Toastmasters klubu se lídři učí vést lidi, aniž by nad nimi měli moc, učí se porozumět jejich motivaci,” Lukáš.

“Toastmasters pro mě byla objevná cesta, není to jen o prezentování, ale také o leadershipu. Byla to cesta, která zahrnovala setkání s inspirativními lidmi, která vás formují,” Jaro.

“Naučíte se jak být struční, jak jít k věci. Pomůže vám to nejen v rámci Toastmasterů, ale také v životě,” Martin

“Toastmasters jsou o propojení leadershipu, komunikace a práce s lidmi. Lidem nemůžete ukázat, že jste šéf, důležitější je ukázat podporu,” Tomáš.

 

Pokud vás Toastmasters zaujali, ale pořád si nejste jistí, jestli je to to pravé pro vás, zajděte se podívat na některé ze setkání klubu ve vašem městě. 
Bližší informace a seznam klubů najdete zde

Další možností, jak na sobě začít pracovat a posouvat se, je za pomocí kouče. Najděte si svého parťáka mezi profesionálními kouči z týmu Život Jako Hra.

 

Líbíl se vám tento článek? Sdílejte jej s přáteli na sociálních sítích.
 


fb-thumbnail
Srdeční tep koučování

Srdeční tep koučování

Každá hra má svůj pravidelný rytmus. Rytmus, který se skládá ze 4 základních elementů. Jaké elementy představují jádro metody Život Jako Hra a proč hrát svou hru s koučem?

 

Proč využíváme jen zlomek svého potenciálu a jak to změnit?

Proč využíváme jen zlomek svého potenciálu a jak to změnit?

Jak by vypadal svět, kdyby neexistovaly žádné limity? Jaké bychom měli možnost a co všechno bychom dokázali? Lidský potenciál změřit nelze, často se ale setkáváme s odhadem, že využíváme jen jeho nepatrnou část. Jak tedy ze svého potenciálu dokážeme vytěžit více a kdo nám s tím může pomoci?

 

Smrt jako hra aneb “Game over”

Smrt jako hra aneb “Game over”

Na chvíli se zastavte. Co by se ve vašem životě změnilo, kdybyste se právě dozvěděli, že vám zbývá posledních pět let života? S jakými lidmi byste chtěli strávit své poslední měsíce? Čeho byste ve svém životě litovali nejvíce, kdyby konec vaší životní hry měl nastat už zítra?