Co je Život Jako Hra?

border

Jsme tým profesionálních koučů
Milujeme náš obor. 

1.
border

Naši kouči procházejí náročným dlouhodobým akreditovaným výcvikem. Jsme na cestě za mistrovstvím v koučování. Koučování je náš smysl života. Naši klienti s námi zažívají velmi intenzivní rozvoj, vidí svůj pokrok, přinášíme jim lepší cestu k výsledkům. Říkají o nás, že jim měníme život. To je naše poslání, které naplňujeme každý den. 

Jsme ICF ACTP akreditovaná
škola koučů.
Vedeme kouče
na cestě za mistrovstvím
v koučování

2.
border

Připravujeme leadery a kouče na mezinárodní certifikace ACC a PCC. Do našeho výcviku se dostanou jen ti, kteří splňují osobnostní předpoklady. Záleží nám na kvalitě našich služeb natolik, že odmítáme až 97 procent uchazečů o náš výcvik. Koučování u nás nemůže studovat každý, na pomoc ostatním musí být student připraven. Máme několikastupňový proces výběru kandidátů. Všichni procházejí psychologickou diagnostikou. Pomoc ostatním vnímáme s vysokou mírou zodpovědnosti.

Jsme komunita lidí,
kteří chtějí růst
a pomáhat

3.
border

Naše komunita má přes 30.000 odběratelů newsletteru, tisíce posluchačů podcastu, stovky hráčů ze všech oblastí života a 120+ koučů, kteří každý den pomáhají lidem. Naším hlavním posláním je pomáhat lidem. Učíme kouče a leadery koučovat. Od počátků, po mistrovství.

Chceš poznat naše služby blíže a vidět jejich přínos?

border

Hrát pro smysl. Hrát pro zlepšení. Hrát pro radost. Představ si, že hraješ svůj život jako hru. Smyslem hry je pro každého něco jiného - užívat si hru, zlepšovat se, získávat nové a lepší výsledky, stát se lepším v čemkoliv. Cokoliv se dá hrát jako hra. Tvoje hra může mít kouče. Kouč ti pomůže hrát lépe. Vyzkoušej si koučování zdarma, zažij to sám a uvidíš. Nebo si poslechni náš díl podcastu o koučování a prozkoumej to hlouběji:

Co z toho budeš mít ty?

border

Staneš se vysoce kompetentním profesionálem, který pomocí své komunikace pomáhá měnit svět. 

 

Chceš se dovědět více? Rezervuj si místo na webináři 

Vyzkoušet ZDARMA

Smyslem koučování je

border

Pomoci lidem k jejich úspěchu.
To je naší velkou hrou

Rozvíjet potenciál lidí a zlepšovat tak jednotlivce a celou společnost.

 Život můžeme hrát jako smysluplnou hru. Důvěra a spolupráce je hlavním pilířem.

Koučování není nic nahodilého.
Používame osvědčené metody.

border

Máme jsme metodický postup, jak ti pomoci dosahovat tvých cílů. Díky němu se naučíš pracovat s prostředím a vztahy tak, aby tě podporovaly. Naučíme tě proměnit tvé cíle na hru, která tě bude bavit. V neposlední řadě se naučíš přivítat emoce a strach ve hře, naučíš se využít jejich energii novým a užitečným způsobem. V každé situaci máme funkční metodu, s níž nás máloco může zastavit.

 

Držíme se pevných pravidel,
pracujeme podle Etického kodexu

border

Kodex Interational Coach Federation stanovuje, jaké principy by měl kouč dodržovat, aby řádně vykonával své povolání. Jsme členové ICF a akreditovaný tréninkový program. Základem pro nás je profesionalita, zavazujeme se k zachovávání mlčenlivosti, přímému chování a respektování oborových hranic.

Celý etický kodex, kompletní znění