Aleš Kohoutek

Aleš Kohoutek,
ACC


leadership
obchod
kariera
osobní rozvoj
komunikace
sebevědomí
zdraví & sport
silné stránky

Pocházím z jesenických hor, je mi 41 let, jsem ženatý a mám dvě děti. Život beru jako skvělou vyhratelnou hru. Rád čtu, rád se vzdělávám, rád objevuji nové věci. Mou srdeční záležitostí je, kromě koučování, obchodu a managementu, badminton, kde se věnuji i roli trenéra.

Nejlepší je, když můžu to, co se učím, ihned aplikovat v praxi. Mám takovou zkušenost, že učení a osobní rozvoj se tímto způsobem mnohonásobně zrychlí.

Vždy mne fascinoval obchod. Začínal jsem přímým prodejem, pokračoval v maloobchodě s komoditami a přirozeným vývojem jsem se posunul do role nákupčího největší sítě prodejen v ČR a SR, která mne přinutila překonat nemálo osobních výzev. Bylo to právě tady, kde jsem si uvědomil, že chyby, které na své kariérní cestě sekám, mne nezpomalují, ale naopak urychlují můj osobní rozvoj a profesní postup vpřed. Že každá nová chyba, kterou udělám, je příležitost naučit se něco nového, příležitost dělat věci lépe. Že existují pouze ponaučení nebo výsledky. A o tom to je! Mnoho výzev, kterým v našich životech čelíme, je o změně přístupu, o nastavení naší hlavy. Toto zjištění mne přivedlo na cestu profesionálního kouče a senior manažera v Top Five IT společnosti na světovém trhu.

Často jsme to my sami, kdo si stojí v cestě, ať už v profesních nebo osobních oblastech života.

A to je přesně to, v čem Tě mohu podpořit. Pojmenujeme společně Tvé cíle a uděláme z nich hru – vyhratelnou hru, kterou budeme hrát lépe.

Pokud chceš nezávazně vyzkoušet něco nového, použij tlačítko „Získej 20 minut koučování zdarma“ výše. Jediné, co potřebuješ, je chvíle Tvého času a chuť posunout se v oblasti, kterou pojmenuješ, nebo chuť tuto oblast teprve společně objevit.

Zajímají tě zkušenosti mých klientů? Podívej se na reference níže, nebo si poslechni podcast zde.
Jaké jsou mé zkušenosti a jaká byla má cesta za mistrovstvím v koučování? Poslechni si podcast zde.

{{{item.text}}}
{{item.name}}
{{item.position}}
{{getMoreText}}