Beata Gejdošová

Beata Gejdošová


sebevědomí
work-life balance
zdravý životní styl
vztahy

Postrádáte životní elán a stále se Vám zdá, že byste měli něco změnit? Jenže si vůbec nejste jistí CO a ODKUD vlastně začít? Chcete svůj život přece prožívat naplno a nejen přežívat. Určitě máte (tajné) sny, které si chcete splnit. A nebo prostě jen NEVÍTE kudy kam a chcete lépe poznat sami sebe. Našli jste se tu? Obvykle se Vám tato potřeba změny nezdá a motivaci Vám dodá jasná vize, kterou si každý potřebujeme najít. Mít své vlastní velké PROČ žít.

 

Co je podle mne při výběru toho správného kouče podstatné?

Téma, které si zvolíte, je pro Vás vážně důležité a vnímáte potřebu s tím skutečně něco dělat, protože Vám to v dané chvíli nevyhovuje. Nyní už přesně víte, že se na mne můžete obrátit s čímkoliv, CO JE PRO VÁS OPRAVDU DŮLEŽITÉ. A hlavně kdykoliv :)

 

Ráda se svými klienty oslovuji velká témata a každé ráno se probouzím s nadšením, co přinese nový den. Těším se na každou novou příležitost, nabíjí mne výzvy a skutečnost, že mohu každý den někomu předat kousek sebe. Večer, když se pak dívám na západ slunce, jsem šťastná. Prožívám vše tak naplno, jako nikdy předtím. A čeho si vážím nejvíce? Viditelných změn k lepšímu životu u každého z Vás.

 

Budu při Vás stát na cestě za velkou pozitivní změnou a věřte, že společně to dokážeme naplnit :)

Moc se těším, až Vás uvidím se širokým úsměvem. Žijící ŽIVOT přesně podle SEBE.

 

Tak… Na co ještě čekáte? Našli jste tu kousek sebe? Inspiruji Vás?

Začněte svůj život konečně milovat a žít ho přesně podle sebe. Stejně tak jako já <3

{{{item.text}}}
{{item.name}}
{{item.position}}
{{getMoreText}}