Blanka Mrázková

Blanka Mrázková,
ACC


leadership
podnikání
kariera
obchod
seberealizace
work-life balance
sebevědomí
vztahy

Co vám stojí v cestě za životem, jaký opravdu chcete?

Představte si cihlovou zeď. Ty cihly tvoří myšlenky jako "Nejsem dost dobrý. Nemám na to čas. Co tomu řeknou ostatní? To bude trapné. Nebude to fungovat. Nedokážu to. Byl jsem vychovaný jinak. Mít výsledky je dřina. Život je boj. Ještě to není perfektní. Budu šťastný, až… Teď není ten správný čas. Mohou za to špatné okolnosti, ne já."

Střih - nový obraz: Buldozer s demoliční koulí přijíždí k té cihlové zdi, koule se rozhoupe a boří neužitečné myšlenky. Co se objeví? Volná cesta k tomu, co ve svém životě skutečně chcete mít. Ať už jsou to měřitelné výsledky v práci, spokojený tým, čas pro sebe a rodinu, fungující vztah nebo větší sebedůvěra. A kdo sedí v kabině toho buldozeru? Ne já, ale VY. Já vám ukážu, jak ho ovládat. Abyste s ním uměli jít do akce, kdykoli budete potřebovat. Bude se prášit, budou padat cihly, ale ta cesta za zdí stojí za to. A společně k ní vytvoříme vaši vlastní, zábavnou mapu.

 

Miluju hledání super-schopností a přeměňování výzev v příležitosti - vlastních i vašich.

A tenhle přístup mě provází celý život. Nebo minimálně posledních 15 let, kdy jsem dala stopku panickému strachu z telefonování a na první brigádu při studiu se přihlásila do call-centra. Zažila jsem nakažlivý adrenalin obchodu a chuť mluvit s lidmi už mě nepustila. Na té energii jsem pak stavěla týmy v zákaznickém servisu, online marketingu a naposled v turbulentním prostředí technického recruitmentu. Když jsem sama začala tápat, jakým směrem se dál rozvíjet, najít kouče bylo přirozenou volbou. Šla jsem do toho se zvídavostí a objevila jsem násobně víc, než jsem čekala. Dřív jsem se posouvala vpřed drobnými krůčky a najednou umím dělat mílové kroky. Stačilo jen si uvědomit, že můžu chtít od života víc.

 

Co čekat od spolupráce s koučem?

- Jedny z nejpříjemnějších konverzací, jaké jste kdy vedli.

- Vaše energie poroste a změny vás budou bavit.

- Vyvážený poměr podpory a výzvy vás dovede k výsledkům, které si sami stanovíte - a nejspíš ještě mnohem dál.

- Metody ověřené a akreditované ICF - Mezinárodní federací koučů, které vás spolehlivě posouvají vpřed.

- A v neposlední řadě naprostou důvěru a prostředí, ve kterém můžete říct opravdu cokoli.

- Co naopak nečekejte? Rady a přesvědčování - kouč je parťák, ne poradce :)

 

Můžete o tom přemýšlet, můžete o tom mluvit, ale nic nenahradí jeden zážitek.

Investujte do sebe 30 minut času a dopřejte si vlastní obrázek. Těším se, co společně objevíme.

{{{item.text}}}
{{item.name}}
{{item.position}}
{{getMoreText}}