František Kamenický

František Kamenický


leadership
komunikace
osobní rozvoj
kariera
sebedůvěra
sport
vztahy
podnikání

Odvaha není ani tak to, že se nebojíš, jako spíš to, že se bojíš, ale přesto jdeš dál!

Ernest Thompson Seton

Tento citát mi vždy pomáhá překonat překážky...A ano! Já věřím, že odvaha dřímá v každém z nás! A také věřím, že nic není nemožné, pokud budeme opravdu chtít! Pokud budeme chtít....dokážeme změnit mnohé. Nejen životy lidem v našem okolí ale především ten náš!

 

Proč...

Byl jsem zaměstnán jako policista. Nejdříve na státní hranici, pak u Útvaru pro ochranu prezidenta na Pražském hradě. Přesto, že jsem si během této služby osvojil spoustu užitečných znalostí a dovedností, tak mi postupem času tato profese přestala dávat smysl....Vždy jsem cítil, že se něco musí stát. Že se něco přeci musí změnit! Nic však nepřicházelo. Žil jsem den za dnem...rok za rokem. Čekal jsem a snil. A čas běžel....Až jednoho dne se to stalo! Pochopil jsem, že je to na mně! A že pokud chci změnu, musím ji provést já sám. Že to za mě nikdo jiný neudělá! Ano, jistě že jsem se bál. Opustit jistotu zaměstnání, změnit styl myšlení, vyjeté koleje....Ale došlo mi, že pokud opravdu budu chtít, je možné cokoli! A Právě toto pomáhám nalézt i mým hráčům. Protože změna je možná, jen chtít a jít do toho! Tak do toho pojďme! Už na to nebudeš sám!

 

Kdo jsem já...

Manžel skvělé ženy, taťka dvou dětí, romantik, ale především člověk, který žije svůj sen! Velmi rád cestuji naším stařičkým obytňáčkem, miluji přírodu a hlavně moře......Jsem vášnivým vyznavačem adrenalinových sportů, hlavně těch boardových.  Ať již je pod mým prknem sníh, asfalt nebo voda, ať mne žene vpřed síla větru, zemská přitažlivost, nebo síla vln...Miluji ten pocit svobody a nespoutanosti!

Jsem také kouč, kterého neskutečně baví pomáhat lidem plnit jejich sny a cíle! Nabíjí mě to energií, radostí a jsem přesvědčen, že je to mé poslání!

{{{item.text}}}
{{item.name}}
{{item.position}}
{{getMoreText}}