Hana Holá

Hana Holá,
ACC


leadership
podnikání
komunikace
tým
sebepoznání
sebedůvěra

"Kdo si uvědomuje, že život je HRA, poznává SEBE a svou původní tvář, a toto znamená poznat vše, co stojí za poznání." OSHO 

Ráda inspiruji své hráče (klienty), aby brali život s větší hravostí a nadhledem, a díky tomu dosahovali výsledků, po kterých touží.

Moje původní profese je personalistika. 7 let jsem v pozici HR manažerky vedla týmy a zodpovídala za personální strategii ve firmách o velikosti 100 – 1000 zaměstnanců. Na personalistice mě nejvíc bavilo nastavování strategie, procesů a implementace personálních informačních systémů. Na začátku kariéry jsem byla hodně zaměřená na výsledek a postupně jsem si uvědomovala, že bez lidí toho výsledku nedosáhnu. :-) Jsem moc vděčná za všechny výzvy, které ke mně přicházely v rámci komunikace se svým týmem, s kolegy z top managementu i ostatními zaměstnanci. Byla to pro mne obrovská škola a já získala dovednosti, které mohu nyní předávat dál.

Během své rodičovské dovolené jsem se zaměřila na osobní rozvoj a hledala svou cestu. V mém životě se čím dál častěji objevovalo slovo koučink a zvyšovala se moje touha dozvědět se více. Rezonovala se mnou myšlenka, že každý člověk je jedinečný, má své tempo, přístup i zkušenosti, a proto obecná moudra mnohdy nefungují. Líbí se mi, že kouč umí hráči pomoci najít jeho vlastní cestu. Přiměje ho podívat se na situaci z nadhledu a objevit skrytý potenciál a možnosti. Uvědomila jsem si, že právě koučink je profese, díky které mohu efektivně pomáhat dalším lidem, aby žili smysluplný život s radostí a výsledky, které si přejí.

Můj typický hráč je manažer, který vede lidi. Většinou se jedná o majitele firmy. Nejčastěji se bavíme o nastavení firemní či obchodní strategie a zlepšení komunikace se zaměstnanci. Hledáme cesty, jak zlepšit delegování a získat více času na strategické věci. Mnohdy jsou jejich sny spojené s touhou po získání více času pro sebe, své koníčky, cestování a seberozvoj. Nejraději koučuji hráče, kteří mají velké sny, rádi riskují a experimentují.

Díky mně si hráči nejen ujasní svou vizi, ale začínají ji skutečně žít, a to mnohem dříve, než by si uměli představit.

Současně pomáhám týmům (ať už se jedná o dva jednatele či celé pracovní týmy) pomocí týmového koučinku zefektivnit nasazení projektů, zvýšit úspěšnost projektů, zlepšit komunikaci, usnadnit přijetí změn a zvýšit spoluzodpovědnost členů týmu.

Ve volném čase se věnuji svým dvěma dcerám. Jsem jim vděčná za inspiraci i upřímnou zpětnou vazbu, kterou mi svým chováním neustále poskytují. :-) Ráda relaxuji prostřednictvím meditace, jógy nebo kreslení. 

Příběh mé hráčky, která nalezla lehkost v podnikání i osobním životě, si můžete poslechnout v podcastu: (Ne)snesitelná lehkost koučování

{{{item.text}}}
{{item.name}}
{{item.position}}
{{getMoreText}}