Helena Seifertová

Helena Seifertová,
ACC


osobní rozvoj
leadership
vztahy
sebedůvěra
komunikace
firemní kultura

Osobním rozvojem jsem se začala zabývat už před více než 15 lety. Navštěvovala jsem semináře, které se zabývaly prací s energiemi, tím, jak být zdravá, jak překonávat své limity a hranice např. chozením po střepech nebo přes žhavé uhlíky. Později jsem objevila koučování. Ukázalo mi, jak přivést k životu mé schopnosti a využívat potenciál, který mám. Díky své  vytrvalosti Vás mohu dovést k cíli, protože tam, kde vy polevíte, já přidám. Podpořím vás, když vám do cesty vstoupí nečekané události. Pocítíte bezpečí při cestě za výsledky. Budu provokovat i pomáhat a budete to vy, kdo uspějete.

 Není důležité, kde se na své cestě nacházíme. Jsme dokonalé bytosti. Někdy se nám naše schopnosti schovají a je velkým dobrodružstvím je znovu najít. Potom můžeme dělat, co nás baví. Život se tak stává stává hrou, kterou žijeme s lehkostí.

 Jsem máma dvou dospělých dětí, které mě stále inspirují. Žiji v Kolíně, mám ráda historii, scifi a fantasy, a to jak v knihách, tak na plátně. Ráda maluji. Do Egypta jezdím čerpat atmosféru pouště, kultury a moře.

{{{item.text}}}
{{item.name}}
{{item.position}}
{{getMoreText}}