Jakub Novotný

Jakub Novotný,
ACC


kariera
podnikání
obchod
osobní rozvoj
leadership

Před několika lety jsem se začal zajímat o osobní rozvoj a díky tomu jsem zjistil, že prací na sobě a svém rozvoji velice osobnostně rostu a můj život se mění po všech stránkách k lepšímu. Od té doby na sobě a svém rozvoji pracuji neustále a za tu dobu jsem zlepšil téměř všechny oblasti svého života tak, jak bych kdysi ani nevěřil, že je vůbec možné. Všiml jsem si u sebe obrovského pokroku a rozhodl jsem se pomáhat v rozvoji i dalším lidem. To mě přivedlo na dráhu koučování.

Během mojí spolupráce s koučem jsem zjistil, že rychlost, kterou se rozvíjím, je výrazně vyšší, než když jsem na svém rozvoji pracoval sám. Uvědomil jsem si opravdovou sílu, kterou koučování skýtá. Díky tomuto uvědomění se koučování a rozvoj lidí stalo mým posláním.

Jako kouč pomáhám lidem k efektivnějšímu a rychlejšímu dosahováním výsledků, překonávání výzev, inspiruji k novým pohledům na události, které se v jejich životech odehrávají a pomáhám jim otevírat dveře do jejich úspěšnější budoucnosti.

Mimo koučování metodou Život jako Hra se zabývám také neurolingvistickým programováním (NLP), s jehož pomocí dokáži odstranit či změnit negativní či neužitečné programy, které se nachází v našem podvědomí a díky tomu pomoci lidem přemýšlet o spoustě věcí jiným způsobem. Pokud změníme své myšlení, vše ostatní již bude následovat.

Mezi má oblíbená témata patří partnerské a mezilidské vztahy, osobní rozvoj a změna kariéry.

Zkušenosti hráčů

{{{item.text}}}
{{item.name}}
{{item.position}}
{{getMoreText}}