Jan Klapsia

Jan Klapsia


leadership
kariera
komunikace
vztahy
osobní rozvoj
firemní kultura
seberealizace
sebedůvěra

Mým posláním je pomoc lidem, aby byli spokojenější, více si užívali života a mohli dosahovat toho, o čem se jim původně ani nezdálo.

Koučování je v České republice zatím jen velmi málo rozšířené, ale přitom je to nejúčinnější a nejrychlejší metoda osobního růstu, u které je ještě zábava. Stále prožívám tento přechod sám na vlastní kůži a musím říct, že je to jízda.

Dříve jsem byl přesvědčen, že celou pracovní kariéru strávím v hutnictví a těžkém průmyslu. Byl jsem naprosto spokojen a procházel postupně od dělnických profesí, přes mistra, technologa, až po referenta odboru Strategie v největším hutním holdingu v České republice. Poté jsem vedl malou slévárnu a byl vedoucím technologie ve velké mezinárodní společnosti. S koučováním jsem začal kvůli tomu, že jsem nechtěl, aby moji podřízení byli nuceni pouze plnit své úkoly, ale spíše, aby dělali věci s radostí a zápalem. A jak tam je ta radost, ten smysl, tak se stáváme mistry. A o tom je přesně koučování. Jde o hledání, nalézání, růstu a překonávání sebe samého.

Kdo jiný by vám položil například tuto otázku: “Při čem zažíváš pocit, že skutečně žiješ,?” nebo "Co bys ve svém životě dělal z celého srdce nejraději?”

Kouč se tvým odpovědím nebude ani smát, ani je nebude hodnotit. Naopak bude vždy nápomocen a bude s vámi čelit výzvám v životě.

Mám pro vás ještě pár informací o mne, když zrovna nekoučuji.

Mám dvě děti z prvního a dvě děti z druhého manželství, se současnou rodinou bydlím na vesnici pod horami. Miluji hru na kytaru a také snowboarding (při freeridu v prašanu skutečně žiji). Mimo to rád chodím přírodou, kde mohu pociťovat její energii. V přírodě také rád jezdím na horském kole, hledám geopatogenní zóny, vodní prameny a dobré lidi.

{{{item.text}}}
{{item.name}}
{{item.position}}
{{getMoreText}}