Jan Markel

Jan Markel,
PCC


podnikání
leadership
komunikace
obchod
silné stránky

Jsem přesvědčený, že v každém z nás se ukrývá hrdina. Takový, kterého si představíte v akčním filmu. Houževnatě čelí překážkám, zvládá výzvy. Pomáhá slabším, je velkorysý a i když se to někdy nezdá, nakonec se zvedne z prachu a vyhraje. A k tomu má ještě cool hlášky. Moje poslání je už víc než 11 let tyto hrdiny nacházet v ostatních.

Leadership & lidský potenciál
Deset let jsem pracoval pro přední síť maloobchodních prodejen v České republice. Vedl jsem tým šedesáti zaměstnanců – od vedoucích pracovníků po skvělé prodejce. Svůj smysl jsem našel v rozvoji jejich kariéry. Baví mě z údajných outsiderů dělat skvělé lídry, z dobrých manažerů jedinečné týmové hráče a nacházet potenciál tam, kde ostatní vidí tuctovost a šeď.

Lidé o mě říkají, že jsem kreativní zarputilý optimista, který se na každé situaci a na každém člověku snaží vidět to nejlepší. Nesnažím. Prostě to vidím. Konec konců – jak chcete vyhrávat, když si nepřipustíte, že máte na vítězství?

Proč jsem kouč?
Ač mě korporátní svět bavil, stal se pro mě příliš malou krabičkou. Uvědomuji si, že můžu lidem pomáhat efektivněji a v širším rozsahu. Nejen můžu – já chci. Mým posláním je pomoci ostatním překročit vlastní stín, uvědomit si vlastní možnosti a podniknout efektivní kroky k tomu, aby se i ten nejodvážnější sen stal skutečností.

Jednou z rovin je řečnický klub Toastmasters, kde každý rok pomáháme stovkám lidí zlepšit sebe sama. Tou nejzásadnější je koučování – nejrychlejší rozvoj lidského potenciálu, jaký jsem měl možnost poznat.

Průměrný život mi nedává smysl. Unavený, hektický život plný stresu a povinností také ne. Pojďme hrát naplno!

Oblíbená témata her
Vztahy & leadership, sebevědomí & komunikace, seberealizace & dosahování cílů

Zkušenosti hráčů

{{{item.text}}}
{{item.name}}
{{item.position}}
{{getMoreText}}