Jan Studený

Jan Studený,
ACC


podnikání
sport
silné stránky
leadership
komunikace
osobní rozvoj

„Pokud si nenavrhnete plán svého vlastního života,

je velká šance, že zapadnete do plánu někoho jiného.“

MŮJ PŘÍBĚH

Od malička jsem se věnoval sportu, především tenisu. Při studiu právnicko-ekonomického oboru jsem si začal více uvědomovat, že sport je pro mě důležitý natolik, že bych se mu chtěl věnovat i profesně. Po úspěšném zakončení studia jsem se vydal na dráhu trenérství v tenisu.

Všímal jsem si, že naučit se techniku, je jedna věc. To, jak myslíme, je věc druhá. Pokud se chce člověk v čemkoliv zlepšit a posunout se na své cestě za vítězstvím, je důležité jít do hloubky. Nastavit myšlení na vítězství. Začal jsem hledat, jak toho docílit. Objevil jsem koučování.

PROČ PRÁVĚ KOUČOVÁNÍ?

Koučování je pro mě o hloubce. O uspořádání myšlenek, o vyjasnění naší vize a o uvědomění, kam opravdu směřujeme a chceme jít. O tom, kým se chceme stát. O nových možnostech a příležitostech, které prozatím nevidíme. O dosahování našich cílů mnohem rychleji, efektivněji a s radostí z této cesty. Koučování mění životy k lepšímu. A to má pro mě obrovský smysl.

CO JE PRO MĚ V KOUČOVÁNÍ DŮLEŽITÉ?

Ve vztahu s mými klienty je pro mě důležitá vzájemná důvěra a intimita rozhovoru. To, co probíráme na našich setkáních, zůstává jen mezi námi. Upřímnost, zodpovědnost, přirozenost a osobní přístup jsou pro mě hodnoty, které pokládám za kvalitní základ vzájemného vztahu v koučování.

MŮJ VOLNÝ ČAS

Pokud právě nekoučuji, s největší pravděpodobností mě najdete na antukovém povrchu, kde odpaluji žluté míčky. Velmi mě zajímá historie a tématika osobního rozvoje.

OBLÍBENÁ HERNÍ TÉMATA

Podnikání, leadership, osobní rozvoj, sport, komunikace.

Zkušenosti hráčů

{{{item.text}}}
{{item.name}}
{{item.position}}
{{getMoreText}}