Kateřina Brzoňová

Kateřina Brzoňová


silné stránky
sebedůvěra
komunikace
zdraví & sport
leadership

Věřím tomu, že každý se rodíme se schopností změnit někomu kolem nás život. Jedním ze smyslů mého života je pomáhat lidem, měnit jejich životy na hru a hrát ji podle jejich vlastních pravidel.

Od myšlenek k akci

V koučování je příležitost, jak o svých snech přestat jen mluvit, ale začít je skutečně realizovat. Říkejme této příležitosti VELKÁ HRA, kterou stojí za to hrát.

Proč jsem koučem?

Vždycky mě bavilo sledovat cestu inspirativních lidí za jejich úspěchem. Časem jsem pochopila, že úspěch znamená, vytvořit si svojí vlastní cestu. Na koučování se mi právě proto líbí individuální přístup ke každému hráči, rozvíjení jeho potenciálu a možnost poznání skutečného sebe samého. Zároveň mě baví lehkost, vynalézavost a užívání si cesty za dosahováním výsledků mých hráčů. Jelikož dvě z mých silných stránek jsou zvídavost a chuť učit se novým věcem, je koučování to, v čem se seberealizuji.

Moje cesta

Myšlenka stát se profesionálním koučem u mě přišla už na bakalářském studiu, kde jsem na toto téma psala závěrečnou práci. V tu dobu jsem se živila jako osobní fitness trenérka. Časem mi začalo docházet, že nejlepších fyzických výkonů dosáhneme jen při optimálním nastavení našich myšlenek. Začala jsem se zajímat o pozitivní psychologii a její spojení s osobnostním rozvojem. To jsem našla v týmu koučů Život jako hra.

{{{item.text}}}
{{item.name}}
{{item.position}}
{{getMoreText}}