Kateřina Valentini

Kateřina Valentini,
ACC, MBA


leadership
podnikání
sebevědomí
komunikace
seberealizace
kariera
štěstí
osobnostní rozvoj
work-life balance

Podpora – Výsledky – Radost – Mistrovství.
To je právě to, co ti spolupráce se mnou přinese. Pomohu ti najít cíl, dosáhnout výsledků a užívat si každý krok co ujdeš. Mám totiž znalosti, zkušenosti a techniky, které lidem pomáhají plnit si sny.

Sama jsem za 20 let své praxe v oblasti psychologie lidí, HR a obchodu měla možnost zažít, že pokud si sama nebudu stát v cestě – začnou se dít velké věci.
Stála jsem totiž několikrát čelem velkým výzvám a to, že jsem je překonala, mě vždy posunulo vpřed. Co mi k tomu pomohlo byla víra v sebe, poučení se z chyb a také koučing, který mi tehdy umožnil si svou cestu užívat a posouvat se rychleji. Tato zkušenost byla i důvodem, proč jsem nyní já koučem a proč pomáhám ostatním stát se přesně tím, kým se chtějí stát. 

Když zrovna nekoučuji, tak cestuji. Cestuji ráda jak po blízkém okolí, tak do různých koutů světa, kde ráda objevuji novou kulturu, lidi a dobré jídlo. Když nekoučuji a ani necestuji, věnuji se svým dvou psům, navštěvuji Toastmastery a miluji živou hudbu a humor v jakékoliv podobě.

Moji klienti jsou majitelé firem, profesionální sportovci, manažeři, ale i studenti a maminky na mateřské. Ve výsledku je totiž úplně jedno, zda se cíl, který tě dovede ke štěstí a spokojenosti, týká podnikání, obchodu, rodiny, sportovních výsledků či čehokoliv dalšího. Jakékoliv téma vždy začíná u toho nejdůležitějšího. a to jsme my sami.

Pojď vyzkoušet, jaké to je dosahovat úspěchu ve spolupráci se mnou, a klikni na zelené tlačítko „ZÍSKEJ 20 MINUT ZDARMA“ v horní části. Uvidíš, že to bude velký!

{{{item.text}}}
{{item.name}}
{{item.position}}
{{getMoreText}}