Kateřina Vděčná Pešková

Kateřina Vděčná Pešková


komunikace
osobní rozvoj
vztahy
leadership
podnikání
seberealizace
work-life balance
život s handicapem

V mém životě ctím hodnoty vděčnosti, pokory v rovnováze s proaktivním přístupem.


Víte přesně, co si pro sebe a pro svůj život přejete? Máte své sny? Dokážete rozeznat důležité hodnoty? Pokud si nejste jistí, pomohu Vám je objevit.  Máte vztahy, kterých si vážíte a chcete je opečovávat? Společně to půjde s lehkostí. Máte už dost rad? Budu Vám parťákem, podporou okořeněnou provokací. 
 

Co Vám přinese mít svého kouče? 

a) Budu Vám podporou.

Budu Vám parťákem. Žádné rady. Žádné hodnocení. Místo toho Vám nabízím nehodnotící přístup – budete se učit z toho, co se Vám povedlo, ale také z toho, co se nepovedlo. Člověk se učí z reflexe zkušeností. Společně vytvoříme Vaše příležitosti. Pomocí zvídavých otázek se budeme na věci dívat z nových úhlů pohledu, odkrývat slepá místa. Pomohu Vám ocenit a vidět, za co můžete být vděční. 

 

b) Budu Vám výzvou. 

Když zaměříme pozornost na Váš cíl, budu dohlížet na směr, na vytrvalost. Budu Vám poskytovat zrcadlo. Budeme vítat výzvy  jako příležitosti se něco naučit, posílit. Kouč si může dovolit být provokativní. Zatřást s Vámi. Povedu Vás k uvědomění. Vy jste expert na svůj život. Já mám své metodické otázky. Oddělíme stará nefunkční přesvědčení od těch aktuálně užitečných. Nahradíme je a budeme experimentovat. 

 

c) Jsem certifikovaný profesionální kouč. 

V Coachville používáme akreditované a praxí prověřené metodické postupy. Uvědomění převádíme do praxe pomocí opakovaných aktivit. Úkoly může člověk chtít mít hotové, mít je z krku. Kdežto opakované aktivity jsou něco víc. Jsou tu ze tří důvodů: 
- abychom dosahovali výsledků
- aby nás to bavilo
- abychom se stávali v dané oblasti mistry

 

Příklady metod: Prostředí vždycky vyhrává, vůle je vyčerpatelná. Likvidujeme tedy tolerance k složkám prostředí, jež nám odčerpávají energii. Budujeme prostředí, které podporuje Vás. Se strachy pracujeme metodou vnitřní svobody, což je práce s podvědomím. A je toho mnohem více. Budete žít své sny.

 

Něco o mě 
Jsem žena, manželka, matka 3 synů, profesionální kouč. Částečně pracuji na akademické půdě. Jsem prakticky nevidomá. Překážky mě posilují. Výzvy mě učí. Žiji ve světě neomezených možností :-)
Klientům bývá příjemná moje empatie, síla a pozitivita. Ráda jdu do hloubky, ale současně jsem systematická. Důležité hodnoty jsou pro mě důvěra, respekt a inspirace.

{{{item.text}}}
{{item.name}}
{{item.position}}
{{getMoreText}}