Kristina Škrabalová

Kristina Škrabalová


podnikání
kariera
seberealizace
work-life balance
vztahy
sport
sebedůvěra
komunikace
koučování v AJ

Byla jednou jedna Kristina. Ta vždycky cítila, že ji to táhne k lidem, k tomu poznávat jejich příběhy a nalézat motivy, které ty příběhy dělají šťastnějšími. Její cesta k tomu, aby začala s lidmi skutečně pracovat na cestě za jejich sny a vizemi, byla ale hodně klikatá. Jako mladá ambiciózní právnička pracující pro top advokátní kancelář musela nejdřív kompletně profesně vyhořet, musela se odstěhovat do Asie, musela spadnout na úplné dno, aby se od něj mohla odrazit, musela se nejprve úplně ztratit, aby se mohla posléze znovu najít a objevit, kdo skutečně je a kam jí to táhne. Musela si zažít drama v profesní i osobní rovině, aby si konečně uvědomila, že jedině ona sama má tu moc věci ve svém životě měnit, a aby v sobě konečně našla odvahu jít tam, kam jí to skutečně táhne. Pomáhat lidem v tom dosahovat svých snů a rozvíjet na plno svůj potenciál.

Před osmnácti lety narazila na buddhismus a jeho nepřekonatelné metody práce s myslí. A věděla, že je doma. O něco později pak narazila na koučování, díky kterému se naučila, jak moudrost překlopit v hravost a jak efektivně ukazovat lidem, čeho všeho je naše mysl schopná.

A tak jsem tady. Abych vás podpořila na vaší cestě za tím stát se lepší verzí vašeho já. Ať už se jedná o nastavení efektivní podnikatelské strategie, zlepšení komunikace a vztahů nebo odbourání vnitřních limitů, které vám brání v tom žít život, jaký chcete. Témat je spoustu. Protože ve výsledku je jedno, jestli se jedná o nastavení správného fungování ve firmě, vytvoření fundraisingové strategie pro neziskovku, zhubnutí 30 kilo, natočení první desky nebo znovunalezení vášně ve vyhaslém vztahu. Všechno začíná a končí nastavením našeho vlastního myšlení. A já vás podpořím v tom, abyste si jej nastavili tak, že se začnete efektivně posouvat tam, kam potřebujete.
 

Funguje to? Funguje. Má to smysl? Má. A jak to vím? Protože jsme to zažila nejen na sobě samotné, ale zažívám to dnes a denně u lidí, se kterými spolupracuju. Je to jízda, která mě neskutečně baví, která mě neskutečně motivuje a které mě každý den udivuje tím, jak výrazné a hmatatelné výsledky má.


Tak co, chcete nasednout?


Témata, která často koučuju, a ve kterých jsem proto jako ryba ve vodě:
Začínající podnikatelé a startupy, nové projekty a strategické plánování, přepracování a vyhoření, time management a chronický nedostatek času sám na sebe a své priority, profesionální a výkonnostní sportovci, ženy a jejich cesta za naplněným mateřstvím/partnerstvím, ženy – matky – podnikatelky, leadership a komunikace v týmu, sebedůvěra a sebevědomí, hledání sebe samého a své vlastní cesty, vztahy a rozchody
 

Věci, které dělám, když nekoučuju:

Mám ráda velké hry a hraju na plno, takže ve svém volném čase lozím, horolozím, šlapu na lyžích do vysokých hor, abych se pak mohla v měkkém prašanu svézt zpátky do údolí, zpívám v kapele, skládám hudbu, píšu (a čtu) knihy, cestuju, vychovávám malou dcerku a především žiju na plno. Protože víte co? Život máme jen jeden a stojí za to si jej pořádně užít!

{{{item.text}}}
{{item.name}}
{{item.position}}
{{getMoreText}}