Lenka Hlavičková

Lenka Hlavičková,
ACC


sebepoznání
silné stránky
osobní rozvoj
vztahy
komunikace
work-life balance
podnikání
koučování v AJ

„Žij přítomností, sni o budoucnosti, uč se minulostí“.

 

Jsem věčný snílek, který ale zároveň skutečně věří, že jakékoli sny lze uskutečnit, pokud člověk opravdu chce. Vždy jsem si za svými sny šla a vždy se vyplnily. A to stále pokračuje, neboť nepřestávám snít :) . 

 

Věřím, že každý člověk, pokud se opravdu ROZHODNE, může ve svém životě dosáhnout čeho chce a změnit cokoliv. Jasně, cesta za sny nám připraví řadu výzev a překážek, které je třeba překonat. To je ale právě to, oč tu běží :) . Právě zkušenosti, to, co jsme se naučili díky překonání výzev, i zdánlivé prohry, jsou to, co nás posouvá dál. Jinak by to byla přece nuda! 

Věřím, že samotná cesta může být cíl a již samotnou cestu si lze užít. Krásné je, že cesta k vítězství je pro každého jiná a každý si může najít tu svou. 

 

Jako kouč budu vaším parťákem na vaší cestě za sny. Pomůžu vám najít sebe sama, objevit váš potenciál, odhalit vaše limity a dosáhnout výsledků. Poskytnu vám nadhled, jiný úhel pohledu, výzvu i podporu, a hlavně nehodnotící přístup. Když do toho zapojíme HRAVOST, je z poloviny vyhráno :) . 

 

Proč jsem koučem?

Původní profesí jsem právnička. Právničina mě bavila, někdy více, někdy méně :) . Zlom však přišel v průběhu mateřské a rodičovské dovolené, která mi v jistém smyslu pomohla „se zastavit“ a zamyslet se nad tím, co vlastně v tom životě DOOPRAVDY chci.

Začala jsem číst knihy o osobním rozvoji, absolvovala kurzy zaměřené na sebepoznání, a tím začala moje nová cesta. Když jsem si DOVOLILA jít novou cestou, setkala jsem se s koučováním a ne náhodou se školou koučů Život Jako Hra. Uvědomila jsem si, že osobní rozvoj a pomoc lidem dosahovat výsledků, kterých chtějí, formou koučování, je to, co mě naplňuje, ohromně baví, inspiruje a dává smysl.

 

Co dělám, když nekoučuji?

Jsem manželka skvělého muže a máma dvou úžasných holčiček, které mi neustále ukazují, odkud pramení ona přirozená HRAVOST, kterou během života většina lidí ztratí, a jak stojí za to si ji uchovat či znovu objevit. 

Miluji běhání, přírodu, pěší turistiku, jakýkoli pohyb na čerstvém vzduchu, jógu, cestování, dobré jídlo, setkávání s přáteli a užívání si života. 

{{{item.text}}}
{{item.name}}
{{item.position}}
{{getMoreText}}