Lenka Krajhanzlová

Lenka Krajhanzlová


sebepoznání
vztahy
komunikace
leadership

Kdo jsem? Tak to je velmi zapeklitá otázka……Člověk má na první dobrou chuť popsat někoho, kým by měl být, aby naplnil očekávání všech, kteří budou tento profil číst. Ale jaká jsou vaše očekávání? Máte nějaká?
Naplňovat očekávání ostatních je cesta, kterou už jsem já osobně zkoušela jít. Zjistila jsem, že je náročná a bere mi spoustu energie a vlastně žádnou nevrací, protože se mi na ní vůbec nedaří a není mi na ní dobře. 
Tomuto pokušení tedy odolám a budu k vám i k sobě co nejupřímnější. Vždycky jsem ráda o životě a lidské existenci hodně četla a přemýšlela a četla a přemýšlela. Spoustu věcí jsem si díky tomu o sobě uvědomila, dávalo to smysl, ale reálně se v mém životě stále nic neměnilo. Všechny ty teorie, pohledy na svět, sdílené zkušenosti stále zůstávaly jen v hlavě a nikam se nepromítaly.
Měla jsem ale štěstí, že jsem jednoho krásného dne (úplně jako v pohádce) potkala kouče, který mi jednoduchou otázku položil a tím mě rozložil ;) A pak další otázku a další otázku a pak se to stalo! Najednou si to všechno v mé hlavě začalo sedat a skládat jako puzzle. Našla jsem se, přijala se a začala si užívat chvil a momentů, kdy jsem si dovolila být sama sebou. Přestala jsem prohru vnímat jako něco špatného. Byl to dar, který mi byl předán, abych se mohla na své cestě posunout dál. Začala jsem hrát svoji HRU, žít svůj SEN. Je to RADOST. Radost ze vztahů, které buduji, z výsledků, které dosahuji, z emocí, které prožívám, z přítomnosti, kterou si užívám…..
Koučování je jedním z mých snů, který žiji a pomocí kterého se i mým hráčům daří žít ty jejich. Ať už jsou jakékoliv……

{{{item.text}}}
{{item.name}}
{{item.position}}
{{getMoreText}}