Lenka Šmidová

Lenka Šmidová


sebevědomí
vztahy
osobní rozvoj
komunikace
sebepoznání

Můžeš dosáhnout úplně všeho, co si umí tvoje mysl představit. Pojďme spolu zhmotnit tvé představy.

Otevři dveře...

Na začátku každé velké věci je myšlenka. Jaké by to bylo, kdyby....? Jaké to bude, až...? Někteří lidé zůstávají celý život u těchto představ a čekají na správný okamžik. Spřádají plány a mezitím jim život utíká mezi prsty.  Moji hráči jsou jiní. Moji hráči jednají. Rozhodli se. Otevřeli dveře s nápisem "příležitost", přestože měli obavy, co je za nimi. Otevřeli dveře proto, aby lépe poznali sami sebe. Otevřeli dveře a objevili nové světy. Na svou cestu si vzali průvodce - kouče. Cítíš, že Tvůj život může být jiný?  Vezmi za kliku.

... a vykroč

Prostřednictvím konverzací můžu měnit životy svých hráčů. Můžu s nimi cestovat do minulosti i do budoucnosti. Jako v koši horkovzdušného balónu stoupáme do výšky, aby hráč viděl svou situaci z nadhledu a poznal souvislosti. Potápíme se do hlubin duše, kde může až zamrazit, když si hráč přizná pravdu o sobě samém. Jsem hráči oporou, když má pocit, že se nedaří. Plně ho podporuju, když překonává výzvy i sám sebe. Společně oslavujeme malá i velká vítězství. Oba se učíme, užíváme si hru a baví nás to.

Mám za sebou devět let praxe v strojírenské firmě. Po čase jsem zjistila, že mě svět kovů a přesných rozměrů svazuje, nedovoluje mi rozletět se. Uvědomila jsem si své talenty, které uplatním při koučování. Umím trpělivě naslouchat lidem, rozdmýchat v nich plamínek nadšení a trpělivě čekat na výsledky.

Nejčastěji a nejraději lidem pomáhám s tématy:

  • sebevědomí a sebedůvěra
  • vztahy
  • osobní rozvoj

Ve svém volném čase poslouchám folkovou muziku a objevuju krásy českého jazyka. S naším jezevčíkem se toulám lesem.  Věnuju se 3D lukostřelbě, což je dovednost, která učí soustředění a pokoře. V neposlední řadě čtu  knihykteré rozšiřují moje obzory. 

{{{item.text}}}
{{item.name}}
{{item.position}}
{{getMoreText}}