Lucie Kamenická

Lucie Kamenická


vztahy
osobní rozvoj
kariera
komunikace
sebepoznání
sebedůvěra

„Cokoliv můžeš udělat nebo o čem věříš, že jsi toho schopen, začni s tím.  Smělost má v sobě génia, sílu i kouzlo. Začni hned.“  J. W. Goethe

Pojďme tedy začít spolu. 

Z hráče koučem
Já sama jsem začala jako hráč.  Díky tomu jsem zjistila, co chci dělat, kam směrovat dál svůj život. Postupně jsem přicházela na to, jak toho dosáhnout a nakonec i svoji vnitřní motivaci, tedy proč. Objevila jsem svoje silné stránky a začala je uplatňovat ve svém životě.  Mé osobní transformace si všimli ostatní a já,  povzbuzena úspěchem, skočila do dalšího levelu – z hráče jsem se stala koučem.

Cesta ke koučování pro mě byla zkouškou odvahy. Musela jsem aktivovat veškerou svoji odvahu, abych překonala svá mylná přesvědčení, návyky a nálepky o sobě. Díky tomu jsem ale našla nezdolnost radost ze změn.  

A tohle všechno mě baví zprostředkovávat i svým hráčům.  
Nezdolně jít za svým snem, vizí, cílem. Teď a tady.

Co pro mě znamená koučování?

  • možnost změnit nebo i od základu překopat svůj život
  • nalezení vize, identity, siných stránek
  • podpora kouče, když o sobě začínáte pochybovat
  • viditelný progres v koučovaných oblastech
  • konec výmluv a života v „až“

Je jedno, jestli visíte na laně, pozorujete ryby pod vodou, surfujete na vlnách nebo čelíte kritice svého šéfa. Vždy se v nějakém okamžiku najde chvíle, kdy musíte zaktivovat veškerou svoji sílu jít dál a překonat zdánlivě nepřekonatelné. Zkrátka překročit svůj stín.    

{{{item.text}}}
{{item.name}}
{{item.position}}
{{getMoreText}}