Marcel Fáber

Marcel Fáber


leadership
podnikání
kariera
osobní rozvoj
sport

Věřím v to, že každý má svůj život ve svých rukou a jaký si ho udělá, takový ho má. Zároveň ale vím, že se to lehce řekne, ale hůře udělá. Překonat tlak okolí a svých vlastních zvyků není žádná hračka. Každý, kdo to dokáže, je vlastně hrdina. Mým posláním je probouzet hrdiny v lidech, kteří cítí, že chtějí změnit svůj život. Pomáhám jim pochopit jejich vnitřní potenciál a nasměrovat ho tím správným směrem, ke svým cílům, snům.

 

DOBRÉ RADY NAD ZLATO

Tak ty ode mne neuslyšíte. Vy jste tím nejlepším expertem na svůj vlastní život. Budu vám naslouchat, budu vám oporou a dodám vám odvahu a víru, že svůj život zvládnete změnit sami. Možná to chvílemi bude dřina, ale nebojte, nebudete na ni sami. Pomůžu vám překonat vaše obavy a vnitřní nástrahy, které vám brání jít tam, kam vás to táhne.

 

KDYŽ UŽ NEMŮŽETE, TAK JEŠTĚ MŮŽETE

Život není fotka, ale film, který se bez přestání odvíjí dopředu. Neustále je co objevovat a zlepšovat, i když možná máte pocit, že už máte splněno. S mou podporou najdete cesty, které vašemu životu dodají nový směr, který vás bude bavit.

 

MOJE CESTA KE KOUČOVÁNÍ

Byla dlouhá. Mám za sebou 15 let zkušeností z vlastního podnikání, 10 let ve vrcholných pozicích v nadnárodních společnostech i rodinných firmách. Pak se ale přihlásila touha po změně. Čím dál více mě naplňovalo pracovat s lidmi a pomáhat jim růst. Proto mě přitáhlo právě koučování a teď jsem tady třeba právě pro vás.

{{{item.text}}}
{{item.name}}
{{item.position}}
{{getMoreText}}