Martin Čechák

Martin Čechák,
ACC


podnikání
startup
obchod
leadership
vztahy
work-life balance
firemní kultura

Jsem vytrvalým bojovníkem a zapáleným optimistou, který věří v lidi kolem sebe. Život vnímám jako jedinečnou hru, kterou směřuji k mistrovství mysli i těla. Smyslem mojí hry je pomoci hráčům objevit jejich skrytý potenciál, aby dosáhli vítězství v jejich hře. Mým posláním je doprovázet hráče při hledání uvědomění a podporovat je při nalézání cest ze slepých uliček.

 

Motto, které mě provází: “Nevzdávej se. Nikdy nepřestávej vytvářet svět, který můžeš vidět, i když ho ostatní nevidí. Naslouchej jenom bubnování svého bubnu. To je ten, který vydává ten nejkrásnější zvuk.” Simon Sinek

 

Cesta za dobrodružstvím:

Můj příběh začal před třinácti lety, kdy jsem začal úspěšně rozvíjet svůj potenciál jako obchodník v mezinárodní korporaci. Po pár úspěšných letech v obchodu jsem objevil, co mě ve skutečnosti baví a naplňuje, a právě proto jsem se začal věnovat rozvoji zaměstnanců v bance, kde jsem řadu let působil jako interní kouč, trenér a konzultant. Byl jsem parťákem poradců, vedoucích obchodních týmů, manažerů a ředitelů. Díky spolupráci s rozmanitými lidmi na různých pozicích, jsem získal řadu zkušeností a dovedností v oblasti leadershipu, motivace a vedení lidí. Po odchodu na volnou nohu začala skutečná cesta za dobrodružstvím. Za pomoci koučování jsem začal naplno využívat svůj vlastní potenciál, i potenciál kolegů, k profesnímu i osobnímu růstu. V současné době je moje profese mojí vášní i koníčkem, která mi pomohla najít smysl v tom, co dělám.

Pojďme společně objevit a vyhrát vaši životní hru. 

Témata, kterým se věnuji: Podnikání/Start-up | Obchod | Leadership - vedení lidí | Work-life balance | Vztahy |

{{{item.text}}}
{{item.name}}
{{item.position}}
{{getMoreText}}