Martina Kubíčková

Martina Kubíčková


seberealizace
komunikace
sebedůvěra
leadership
vztahy

Individualita

Každý má jinou startovací čáru, jiný příběh, různé zkušenosti, různě zformovaný pohled na svět, a to vše dělá každý život unikátním, vždy je ale prostor objevit další rozměr a blíže rozkrýt, co vše je možné a jakým způsobem právě pro Tebe.


 

Život jako kniha

Každý si vlastně píšeme tu svou knihu jménem Život. Je na nás, zda budeme mít odvahu podívat se do očí svému vlastnímu stínu a zda věnujeme určité úsilí tomu, abychom my psali vlastní příběh a ne, aby příběh psal nás nebo jej psal někdo za nás.

Že to není jednoduché? Ne, není. Já Ti pomůžu v tom najít lehkost, pomůžu Ti vidět, to co je na první pohled skryté a najít ten správný směr, kam Ty chceš a dosáhnout toho, co Ty chceš. Papír čeká, na popsání, na co čekáš Ty?


 

Uvnitř krabice

Často přes samý úkol a povinnost nemáme čas se nad věcmi zamyslet. Občas si uvědomíme, že něco není v pořádku, něčeho je moc a něčeho málo, zdraví často zastaví. Ale nevíme co s tím a zdá se to neuchopitelné a často i nemožné, tak do toho raději nevstupujeme proto, abychom zbytečně nepromarnili čas a energii a tolerujeme tak v našem životě spoustu věcí s přesvědčením, že to vlastně není tak špatné. A co když si připustíte, že by to mohlo být jinak, jen ještě nevíte jak to udělat?


 

Já a koučování

Mezi mé silné stránky patří vytváření funkčních strategií, myšlení v souvislostech, rozpoznání příležitostí a schopnost vytěžit z nich maximum, zvídavost, všímavost v detailech a rozpoznání opakujících se vzorců chování. To vše můžu v koučování využívat a dál rozvíjet a zároveň pomáhat ostatním vyhrávat jejich životní hry a to je pro mě hra, kterou stojí za to hrát.


 

{{{item.text}}}
{{item.name}}
{{item.position}}
{{getMoreText}}