Michaela Militká

Michaela Militká


kariera
komunikace
sebepoznání
vztahy
podnikání

Mým cílem při koučování je měnit sny ve skutečnost. Téměř každý má bod, za kterým kráčí. Kam by se onen bod posunul, kdybychom zahodili všechen strach a nestavili jsme si hranice dosažitelnosti? Při koučovacích hodinách se s klienty dostáváme za hradby toho, co si mysleli že je reálné. Jak? Pokládám silné otázky, na které neznám odpověď. A neznají ji často v počátku ani oni. Společně to objevujeme. 

Pokud něco chceme a dokážeme přesně pojmenovat proč, objevuje se energie, která otvírá šuplíky vnitřního potenciálu. Síla, která začne realizovat sny.

Cesta kouče

Vždy jsem šla jinudy, než ode mě ostatní očekávali. Mám vystudovanou technickou vysokou školu i přes to, že jsem se podle mnohých měla věnovat divadlu. V průběhu studia jsem díky otevřenému přístupu k příležitostem získala zkušenosti s vedením lidí i projektů. A právě v té době bylo na čase si přiznat, že mou silnou stránkou jsou spíše empatie a komunikace, než matematické vzorce a technické normy. Tenkrát začala cesta osobního rozvoje, která mě dovedla ke koučování. Nakonec to do sebe vše zapadlo. Každý den si potvrzuji, že mi technické logické myšlení společně s onou vrozenou empatií dalo ten nejlepší start do nového pracovního života.

Pojďme společně posouvat hranice nemožného.

 

{{{item.text}}}
{{item.name}}
{{item.position}}
{{getMoreText}}