Michaela Vránová, ACC

Michaela Vránová, ACC


kariera
komunikace
osobní rozvoj
seberealizace
obchod
sebedůvěra
podnikání
vztahy
leadership

Kdo jsem:
Jsem Míša Vránová - profesionální kouč. 
Ale také jsem psychoterapeutická sestra, trader, manželka a matka dvou malých holčiček.
Zajímám se o osobní rozvoj, pozitivní myšlení, cesty k úspěchu, inspirativní lidi a obchodování na burze. Ráda čtu, cestuju, jezdím na kole a zahradničím.
Žiju spokojený a naplněný život osobní i pracovní.

Má cesta i cesta mých hráčů:
Vše, čeho jsem v životě dosáhla, jsem si vytvořila. Na začátku byla vize jasného cíle a pak výsledek. Sama využívám nabídky svých kolegů koučů být koučovaná a vítězství se mi díky tomu daří dosahovat. A to daleko rychleji a efektivněji, než kdybych na to byla sama.
Se svými hráči pak každý týden objevujeme, jak hrát lépe. Jejich život už není boj a práce není dřina, ale zábavná hra. Chyby a výzvy už nevnímají jako nepřekonatelnou zeď, ale jako zajímavou příležitost něco se o sobě naučit a posunout se tak blíže k vítězství. 
Můj vlastní život je také plný výzev, každý den se objevují nové a nové. Naučila jsem se je vnímat jako příležitosti, těším se na ně a využívám je k tomu, aby můj život byl ještě spokojenější, ještě šťastnější a ještě úspěšnější.
A snažím se tuto svou zkušenost předat každému, kdo má zájem.
V praxi to vypadá tak, že své hráče (klienty) vedu k jejich vlastním uvědoměním. Společně pak hledáme cesty, jak těchto AHA momentů využít k tomu, abychom se dostali k vytyčenému cíli.

Kdo je můj hráč (klient):
Životní hry mých hráčů ( klientů) jsou různé. Někdo začíná budovat svůj business, jiný touží po tom zhubnout. Další chce zvýšit sebedůvěru, zlepšit komunikaci ve vztahu, motivovat zaměstnance, nebo zvýšit psychickou odolnost při obchodování na burze. Každý hraje jinou hru. Cíl je ale vždy stejný- vítězství.

Co Ti mohu nabídnout:
Já svou životní hru hraju naplno. Můj tým hráčů (klientů) je plný skvělých lidí, kterým formou koučování pomáhám nalézt cesty, jak hrát také jejich hry naplno.
Na začátku společně objevujeme cíl, vítězství, sen. Pak hledáme cesty, jak jej proměnit v realitu. Na cestě prozkoumáváme různé překážkya výzvy a učíme se z nich. Díváme se na ně společně z různých úhlů pohledu a začínáme je ve svém životě vítat. Už cesta se stává cílem. Na každý nový den a další výzvu se postupně začínáme těšit. Ráno vítáme s nadšenou zvědavostí: Co nového mi asi tento den přinese.

Chceš poznat, jaké to je objevovat a hrát svou vlastní hru? Využij možnosti 20ti minutové konverzace se mnou zdarma.
Ráda Tě poznám osobně.

{{{item.text}}}
{{item.name}}
{{item.position}}
{{getMoreText}}