Michal Peloušek

Michal Peloušek


sebevědomí
komunikace
kariera
podnikání

Miluji děti. Mám na nich moc rád jejich pohled - plný hravosti, dobrodružství, touhy objevovat a někdy i rošťáctví. Mým posláním je pomoci v dospělácích opět to dítě objevit a probudit. Protože děti jsou plné energie (snad je ani nejde “utahat” :-) ), učí se neskutečnou rychlostí, prožívají emoce a pocity a vždy se rychle “oklepou”. Díky koučování vím, že to dítě v nás všech stále je. Pojďme ho spolu objevit!


Na koučování mám nejraději

Nehodnotící přístup - razím heslo, že není žádná špatná zkušenost, špatná by byla, pokud bychom se z ní nic nenaučili. Proto se s hráči učíme z toho, co se povedlo, a stejně tak z toho, co se dle představ teprve povede.


Můj vztah ke koučování:

Již více než 20 let čtu téměř jen knihy o osobním rozvoji. Začal jsem mít pocit, že prostě číst a občas myšlenku uvést do praxe mi nestačí. A v tom jsem si do života přitáhl koučování a projekt Život Jako Hra. Pak už přišly jen výhody a sociální jistoty… To zrovna ne :-), ale z mého rozvoje se stala velká jízda.


Proč koučuji

Věřím, že všichni máme sny a že život se sny je zábavnější.


Jaký máte vztah se svými sny?

Sny a cíle jsou mlhavé, mám je v hlavě.

Mám sny na papíře, cesta k jejich naplnění je nejasná.

Mám sny i cestu, chtěl bych ke snům cestovat rychleji.

Sny se mi plní na počkání.


Ať už jste se našli v jakékoliv kategorii, mám pro vás výzvu, pokud chcete. “Jak by vypadal další level vaší cesty ke snům?” Pomohu vám onen další level prozkoumat a rozehrát. Kdo ví, třeba se společně dostaneme i o několik levelů dál.


Něco o mně

V mé dosavadní kariéře jsem osciloval mezi strojírenstvím a obchodem. Rád pomáhám lidem a strojírenství, potažmo výroba, mě posledních pár let naplňovala. Začal jsem hledat cestu, jak skloubit strojírenství, vedení většího týmu lidí a pracovat se skvělými lidmi. Nějak tato cesta nešla objevit, místo toho se objevilo koučování a já si připustil, že strojírenství mohu z rovnice škrtnout a jsem doma :-). 

{{{item.text}}}
{{item.name}}
{{item.position}}
{{getMoreText}}