Mirka Siváková

Mirka Siváková


komunikace
seberealizace
vztahy
leadership
zdravý životní styl

Informace není transformace“… ačkoliv jsem tuhle větu slyšela během výcviku koučů několikrát, hlubokou moudrost a pravdivost těchto tří slov jsem docenila teprve na základě vlastních zkušeností z pravidelného praktikování jak v roli kouče, tak v roli koučovaného. Možná jste, podobně jako mnoho dalších lidí, absolvovali různé přednášky a semináře nebo přečetli některé knihy o osobním rozvoji, transformaci, leadershipu, komunikaci v naději, že v nich najdete klíč ke změně k lepšímu, k trvalému štěstí a spokojenosti v životě, v práci, ve vztazích a máte pocit, že to nepřineslo výsledky, které jste očekávali? Ať jste se zde na této stránce ocitli z jakéhokoliv důvodu, jste tady správně. Vítejte! Je tu pro vás připravená příležitost seznámit se s kouzlem koučování.

Tímto vás srdečně zvu ke společnému experimentu, který bude o zážitku, o otázkách a odpovědích, o objevování vaší aktuální hry a vašeho potenciálu... Pojďte si na vlastní kůži zažít a vyzkoušet, o čem to koučování vlastně je a zda by to mohla být cesta pro vás…Pojďte si nezávazně domluvit koučovací ukázku a nechte se překvapit, co tato zkušenost přinese právě vám

Co ve spolupráci se mnou zažívají moji hráči? Hráči oceňují individuální přístup, respektování osobního tempa, lidskost, komunikativnost, hravost, humor, všestrannou podporu, osobní integritu, spolehlivost, diskrétnost.…

Čeho si nejvíce cením na svých hráčích? Moji hráči se nebojí otevřenosti, upřímnosti, osobní odpovědnosti, smyslu pro fair play, tvořivosti, hravosti, sebereflexe, ochoty učit se a růst, touhy hrát životní hry naplno….

Něco málo o mně a mých životních hodnotáchPo dlouholeté praxi na různých pozicích v oblasti vzdělávání dětí i dospělých, školského managementu a lektorské činnosti jsem se rozhodla od základů změnit svůj život a věnovat se tomu, co mě nesmírně naplňuje a dává mi smysl. Prostřednictvím koučování pomáhám lidem objevovat a naplňovat jejich životní vize, sny a cíle, doprovázím je na dobrodružné cestě k vnitřní proměně, aby se stávali tím, kým si vždy přáli být – sami sebou... Jsem přesvědčená, že vnitřně šťastný, naplněný a realizovaný člověk šíří kolem sebe klid, lásku a harmonii, a tím pozitivně ovlivňuje své pracovní, rodinné i společenské prostředí…K mým největším životním hodnotám patří radost, láska, svoboda a respekt vůči všemu živému i neživému... Mám ráda přírodu, lidi, pohyb na kole i pěšky, hudbu, četbu knih a cestování. Nejvíce mně inspirují přírodní zákonitosti a děti s jejich neutuchající touhou učit se nové věci a objevovat svět.

Moje oblíbená věta? Každá cesta začíná prvním krokem…

A jaký první krok bude dnes ten váš?

{{{item.text}}}
{{item.name}}
{{item.position}}
{{getMoreText}}