Natálie Melichárková

Natálie Melichárková,
ACC


leadership
komunikace
obchod
vztahy

20% života je o tom, co se vám stane. 80% života je o tom, jak na to zareagujete!
Kde beru tu jistotu? Vidím u svých klientů jak prostřednictvím koučování objevují svůj potenciál, nacházejí nové cesty, nové způsoby a překonávají výzvy, které pro ně ještě nedávno byly příliš náročné. Získávají novou energii a chuť prostřednictvím hry tyhle přístupy testovat a učit se z nich. Díky tomu se z nich stávají skvělí lídři, šéfové firem nebo třeba nacházejí nový způsob života. Takový, který je více naplňuje, těší a žijí ho naplno. Naplňuje mě radostí, že můžu být u takových proměn.

 

Co ode mě můžete čekat?
Bezpečný prostor pro vyjádření myšlenek. Bez hodnocení, bez soudů a „dobrých rad k nezaplacení“. Získáte nad svou situací nadhled. Otevřou se Vám nové možnosti, obzory a s nimi i chuť pustit se do akce. Otevřeně říkám, že to nebude vždy jednoduché. Pokud chcete zažít skutečnou změnu, velký posun, bude to znamenat, že před Vás budu klást výzvy. Bude to nekomfortní, ale přesně tyhle okamžiky jsou nezbytné pro Váš pokrok. Ano, bude to náročné, ale zároveň zábavné a energizující.

 

Kdo vlastně jsem?
Jsem profesionální kouč, manželka, maminka malé dcerky a bývalá personální manažerka. Každá  z těch rolí mi přinesla výzvy, vítězství, radost a někdy i slzy, ale hlavně zkušenosti. Prošla jsem dvěma různými výcviky v koučování (oba s akreditací Mezinárodní federace koučů – ICF). Bylo to pro mě zásadní období, kdy jsem začala žít svůj život jako hru.

 

{{{item.text}}}
{{item.name}}
{{item.position}}
{{getMoreText}}