Ondřej Průcha

Ondřej Průcha


osobní rozvoj
podnikání
kariera
sebedůvěra
zdraví & sport
leadership
silné stránky

Věřím, že v každém z nás se skrývá talent, který stojí za to objevovat a rozvíjet. Proto pomáhám lidem, aby dělali to, co je baví a žili tak smysluplnější, svobodnější a radostnější život podle svých představ.

 

Proč v to věřím?

Když se narodí malé dítě, je plné energie a hravosti. Tíhne k činnostem, které ho baví a naplňují. Objevuje a poznává svět kolem sebe s čistotou a lehkostí. Později se učí chodit a s tím překonává první nezdary. Čas od času spadne, ale i tak se dokáže zvednout. Postupně s každým novým pokusem zůstává na nohou déle a déle až se naučí chodit. Když připustíme myšlenku, že život je o tom, abychom se v něm naučili chodit, dává nám smysl znovu objevovat nejen hravost ale i nové cesty, které přinesou kýžené výsledky.


Moje cesta
Bez pochyby k tomu vedou různé cesty. Ty mé vedly díky nadšení a zapálení pro sebepoznání, pozitivní psychologii, rozvoj silných stránek a životní harmonii, přes kariéru orientovanou do byznysu v IT až k rekonektivnímu léčení a koučování metodou Život Jako Hra. Kdy se obojí vzájemně doplňuje v jedno společné: „odstraňování překážek, jež brání našemu přirozenému rozvoji, což nás navrací do přirozené rovnováhy.“

Tvoje příležitost
A proto jak chceš pomoct hrát v životě svoji hru lépe podle svého tempa a svých představ. Dosahovat vítězství, učit se nové a zároveň přitom rozvíjet svůj osobní potenciál a mnoho dalšího. Přesvědč se na vlastní kůži, co ti může dát nový pohled na život. Celé to bude o Tobě i o Tvé hře a já Ti v tom rád pomůžu.

Těším se, co společně objevíme :)

PS: Jestli by tě zajímalo, co dělám ve volném čase, tak rád s přítelkyní cestuji a objevuji různé kouty světa a častěji i kouty naší rodné země. Baví mě tyto momenty a zážitky zachycovat pomocí zrcadlovky. Též jsem si našel zálibu ve výletech do přírody, hraní na kytaru ale i klasického posezení s přáteli třeba po oblíbeném zápase ve fotbale.

{{{item.text}}}
{{item.name}}
{{item.position}}
{{getMoreText}}