Patrik Topič

Patrik Topič


leadership
podnikání
kariera
komunikace
obchod
vztahy
tým

Na začátek bych s tebou rád sdílel pár maličkostí o tom, kdo vlastně jsem. Narodil jsem v Přílepích u Holešova a na Holešovsku doposud bydlím. I když je to malé město, tak se tu žije skvěle. Mými nejlepšími společníky jsou mi manželka a dvě dcery, se kterými trávím veškerý možný volný čas.

A co rád dělám, když zrovna nekoučuji? Největší koníček a zdroj relaxace je určitě sport. Nejraději mám fotbal, běh nebo horské kolo. Mimo to se věnuji i leadershipu ve stavebnické firmě, kde působím jako jednatel. 

Jak jsem přišel ke koučování

Na chvíli se otočíme zpět a podíváme se na to, kde jsem s koučováním vlastně začal. Před pár lety jsem si uvědomil jednu důležitou věc - pokud chci, aby vztahy v mém okolí byly stabilní, tak pro to musím něco udělat. To mě přivedlo k studiu osobního rozvoje a následně ke koučování, které mi razantně změnilo život. Na svět jsem se začal dívat úplně jinýma očima a díky profesionální asistenci koučů se mi začaly plnit mé sny. 

Moje cesta v akademii koučů

Celá zkušenost mě natolik inspirovala, že jsem se rozhodl, že se koučem stanu také. Během minulého roku jsem se v akademii koučů naučil základy koučování od těch nejlepších a nejzkušenějších koučů. Za tento čas nastaly velké změny v mém osobním životě, za kterými stálo mnoho uvědomění skrze koučování. Díky tomu vím, kdo jsem, kým se stávám a kam mířím. 

Moje koučování

Sám jsem začal koučovat začátkem roku 2018 a od té doby jsem nabral mnoho zkušeností se svými klienty, se kterými společně dosahujeme skvělých výsledků.  Sledování pokroku hráčů při dosahování jejich cílů dává koučování skutečnou přidanou hodnotu. 

Jak ti můžu pomoct:

• Koučování pro mne znamená partnerství.  Rád bych byl tvým parťákem, který ti bude stát po boku na cestě za vítězstvím.

• Díky koučování můžeš prohlubovat své znalosti a dovednosti, které ti pomohou získat výsledky, po kterých toužíš.  

• Mým cílem je vrátit ti do života hravost, se kterou si život a veškeré koučování opravdu užiješ.

• A pokud náhodou ještě nevíš, co přesně chceš, tak to pojďme spolu objevit…. :)

 

Koučovaný jsem skoro dva roky, díky čemuž mohu zpětně vidět, jaký pozitivní dopad to mělo na můj život. Tuto zkušenost si nechci nechat jen pro sebe – chci ji předat dál, a to prostřednictvím koučování.

A na konec jeden z mých oblíbených citátů: „Hlavním klíčem k lepší budoucnosti jsem já sám.“

Pojďme si to spolu uvědomit a hrát za lepší budoucnost. 

{{{item.text}}}
{{item.name}}
{{item.position}}
{{getMoreText}}